MSI G32CQ4 E2
Kód: 141781
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený herný displej (1500R)Široký farebný gamut
Anti-Flicker a menej modrého svetla
5-smerový navigačný joystick OSD
ZÁMOK KENSINGTON
Typ obrazovky: VA
Uhlopriečka [palce]: 31,5" (80 cm)
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2724
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 170 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Počet farieb: 1,07B ( 8 bitov +FRC )
Konektory:
VIDEO PORTY
2x HDMI™ (podporuje 2560x1440P@144Hz podľa špecifikácie v HDMI™ 2.0b)
1x DP (Podporuje 2560x1440P@170Hz podľa špecifikácie DisplayPort 1.2a podľa DP Overclocking)
AUDIO PORTY
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: Externý adaptér 20V 3,25A, 100~240V, 50~60Hz
Spotreba energie [W]: 41 W
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5°~20°
Farba: čierna
Rozmery (ŠxVxH mm): 709,4 x 509,4 x 248,7 mm
Hmotnosť [kg]: 6,4 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://www.msi.com/Monitor/G32CQ4-E2/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 4719072962838 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 75 × 75 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Synchronizácia obrazu: | Kompatibilita so systémom NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 6,2 |
| Výška [mm]: | 509 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 170 |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | G |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 709 |
| Hĺbka [mm]: | 248 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Počet HDMI: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | VA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
