MSI G32C4X, čierna
Kód: 108835
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zakrivený herný displej (1500R)Technológia AMD FreeSync™ Premium
Anti-Flicker a menej modrého svetla
Pripravený na HDR
ZÁMOK KENSINGTON
Typ obrazovky: VA
Podsvietenie: LED
Uhlopriečka [palce]: 31,5" (80 cm)
Rozlíšenie: 1920 x 1080 (FHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,36375
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 250
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Displej: antireflexný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms (MPRT)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 1,07
Konektory: 1:
1x DP (1.2a)
2x HDMI™ (2.0)
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: Externý adaptér 20V 3,25A, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Náklon monitora: -5°~20°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 709,4 x 509,4 x 248,7 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 709,4 x 429,3 x 92 mm
Hmotnosť [kg]: 6,3 kg / 9,0 kg
Záruka: 24 mesiacov.
https://www.msi.com/Monitor/G32C4X/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.3 kg |
| EAN: | 4711377018487 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Hmotnosť [kg]: | 6,3 |
| Výška [mm]: | 509 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 250 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Typ displeja: | VA |
| Kontrast: | 3000:1 |
| Energetická trieda: | F |
| Typ obrazovky: | Prehnutá |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 709 |
| Hĺbka [mm]: | 248 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Počet HDMI: | 2 |
| HDMI: | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| AMD FreeSync: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
