MSI G272QPF E2
Kód: 138501
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VŠETKO O HRÁCH - G272QPF E2Rýchly IPS
180 Hz vysoká obnovovacia frekvencia
Rýchla doba odozvy 1 ms
Režim konzoly
Nastaviteľný stojan
Široký farebný gamut
Pripravenosť na HDR
Typ obrazovky: Rapid IPS
Uhlopriečka [palce]: 27" (69 cm)
Rozlíšenie: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozstup bodov [mm]: 0,2331(H)x0,2331(V)
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1200:1
Čas odozvy [ms]: 1 ms GtG
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° (H) / 178° (V)
Počet farieb: 1,07B (8 bitov + FRC)
Adobe RGB / DCI-P3 / sRGB: 90% / 94% / 125%
TECHNOLÓGIA DYNAMICKEJ RÝCHLOSTI OBNOVY: Adaptive-Sync
Konektory:
1 x DisplayPort (1.4)
2 x HDMI™ (2.0b)
1x výstup na slúchadlá
Napájanie: Externý adaptér 100~240V, 50/60Hz
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
KENSINGTON LOCK: Áno
Naklonenie monitora:
NASTAVENIE: -5° ~ 20° (NÁKLON).
NASTAVENIE (NATOČENIE): -30° ~ 30°
NASTAVENIE (OTOČENIE): -90° ~ 90°
NASTAVENIE (VÝŠKA): 0 ~ 130 mm
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 613 x 228 x 539 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 613 x 61 x 369 mm
Hmotnosť [kg]: 6,3 kg
Záruka: 24 mesiacov.
https://www.msi.com/Monitor/G272QPF-E2/Specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.55 kg |
| EAN: | 4711377141765 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 369 |
| Čas odozvy [ms]: | 1 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 2 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6,3 |
| Výška [mm]: | 61 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 180 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
