Mr. Pineapple - George and Stephen
Kód: 95398



Podrobný popis
Mr. Pineapple - pomaly sušený ananás príjemnej sladkej chuti, vhodný ako rýchly snack
Mr. Pineapple je vietnamský ananás z povodia rieky Mekong v sušenej forme. Ide o veľmi známe a obľúbené tropické ovocie. Má krehkú šťavnatú dužinu, výraznú sladkú chuť a ananásovú arómu. Skvele sa hodí ako rýchly snack, ale je vhodný aj na raňajky, kde ho môžete kombinovať napríklad s kašou alebo müsli. Vďaka čisto rastlinnému zloženiu ho ocenia aj vegetariáni a vegáni.
Mr. Pineapple a jeho výhody
- obsahuje vietnamský ananás v sušenej forme
- je bohatý na vlákninu
- hodí sa ako rýchly snack
- má šťavnatú dužinu a výraznú sladkú chuť
- vhodný aj pre vegetariánov a vegánov
Zloženie
Ananás 95 %, cukor 3,9%, kyselina citrónová 1%, antioxidant disiričitan sodný 0,1%.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1230 kJ / 295 kcal |
| Tuky | >0,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | >0,1 g |
| Sacharidy | 73 g |
| z toho cukry | 69 g |
| Bielkoviny | 0,8 g |
| Soľ | 0,11 g |
| Vláknina | 6,33 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu a chlade pri teplote 5 - 25 °C, po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8594216390168 |
| Brutto váha: | 0.056000 |
| Značka: | George and Stephen |
| Dĺžka: | 17.000000 |
| Šírka: | 13.000000 |
| Výška: | 2.500000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 150 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
