Mr. Papaya - George and Stephen
Kód: 56722 70558 Zvoľte variant



Podrobný popis
Mr. Papaya - lahodná desiata z exotickej papáje, ktorá si zachováva sladkú chuť a vôňu čerstvého ovocia
Mr. Papaya je lahôdka v podobe sušenej papáje, ktorú ocení každý milovník ovocia túžiaci vyskúšať niečo netradičné a exotické. Toto ovocie pochádza z Južnej Ameriky, odkiaľ sa postupne rozšírilo do trópov po celom svete. Má vynikajúcu sladkú a sviežu chuť, ktorá pripomína kombináciu broskyne a ananásového melónu. Obsahuje napríklad vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Navyše má tento vitamín pozitívny vplyv na fungovanie psychiky a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, a preto patrí medzi antioxidanty.
Vďaka procesu poctivého sušenia svojou textúrou pripomína obľúbené gumové medvedíky. Napriek tomu si zachováva chuť a vôňu čerstvého ovocia, ktorú si doslova zamilujete. Mr. Papaya je vhodná ako desiata kedykoľvek počas dňa, ale nestratí sa ani v rôznych fitness receptoch.
Mr. Papaya a jeho výhody
- je lahodná desiata v podobe sušenej papáje
- má vynikajúcu a sviežu chuť čerstvého ovocia
- jej chuť pripomína kombináciu broskyne a ananásového melónu
- hodí sa na konzumáciu kedykoľvek počas dňa
- svojou textúrou pripomína gumové medvedíky
Zloženie
Papája 82 %, cukor 16,9 %, kyselina L-askorbová 1 %, konzervant disiričitan sodný 0,1 %.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1414 kJ / 338 kcal |
| Tuky | 0,18 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 83,2 g |
| z toho cukry | 81,5 g |
| Bielkoviny | 0,81 g |
| Sodík | 25,4 mg |
| Vitamín C | 15,2 mg |
| Soľ | 0,014 % |
Upozornenie
Skladujte v chlade a suchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.058000 |
| Značka: | George and Stephen |
| Dĺžka: | 2.000000 |
| Šírka: | 13.500000 |
| Výška: | 18.000000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 200 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
