Mr. Maracuja - George a Stephen
Kód: 85999



Podrobný popis
Mr. Maracuja – sladká ovocná desiata pre všetkých milovníkov sušeného ovocia
Mr. Maracuja vás zmyslami zavedie do exotických trópov. Hneď po otvorení balenia vás očarí lákavá vôňa sladkej marakuje. Ovocie, ktoré sa na výrobu tejto chutnej desiaty používa, pochádza z vietnamskej rodinnej farmy, ktorá vyberá len to najkvalitnejšie ovocie. Pri výrobe prechádza procesom pomalého sušenia, vďaka čomu si zachováva svoju plnú chuť a vôňu.
Mr. Maracuja si obľúbite najmä vďaka šťavnatosti a plnej chuti ovocia. Je tiež bez lepku a pýši sa vysokým obsahom vlákniny. Skvele sa hodí ako rýchla desiata, ak práve nestíhate, ale môžete ho využiť aj do vašich raňajkových kaší, jogurtov, smoothies či na ozdobenie dezertov. Má znovuuzatvárateľný obal, vďaka čomu si aj po otvorení zachováva svoju plnohodnotnú chuť, vôňu a šťavnatosť.
Mr. Maracuja a jeho výhody
- chutná sušená marakuja z vietnamskej farmy
- spracováva sa najnovšími technológiami sušenia
- vyniká šťavnatou chuťou a autentickou vôňou
- má vysoký obsah vlákniny
- je bez lepku
- uzatvárateľný obal zaručuje plnú chuť po každom otvorení
- je vhodný aj pre vegánov
- hodí sa ako rýchla desiata alebo do iných pokrmov
Zloženie
Marakuja 92%, cukor 7,9%, antioxidant disiričitan sodný 0,1%
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1423kJ / 340 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,00 g |
| Sacharidy | 82 g |
| - z toho cukry | 48 g |
| Bielkoviny | 1 g |
| Soľ | 65 mg |
| Vláknina | 9 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu a chlade pri teplote 5-25 °C, po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 3 dní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8595685540818 |
| Brutto váha: | 0.062000 |
| Značka: | George and Stephen |
| Dĺžka: | 16.500000 |
| Šírka: | 13.000000 |
| Výška: | 2.500000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 200 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
