Mr. Dragon - George a Stephen
Kód: 85873



Podrobný popis
Mr Dragon - lahodná exotická Pitahaya v sušenej podobe, ktorá vás ohromí svojou jemnou sladkou chuťou
Mr. Dragon poteší všetkých milovníkov sušeného ovocia, ktorí majú chuť na exotiku. Jedná sa o lahodnú Pitahayu v sušenej podobe, ktorá je známa aj pod prezývkou dračie ovocie. Pochádza zo srdca Vietnamu, kde je základom miestnych sladkých pokrmov. Jedná sa o plod, ktorý rastie na kaktusoch. Zaujme už svojím atypickým vzhľadom, ktorý je predzvesťou jemne nasladlej chuti. Navyše obsahuje vitamín C, ktorý má pre naše telo mnoho prínosov. Podporuje správne fungovanie imunitného aj nervového systému a prispieva tiež k tvorbe kolagénu.
Mr. Dragon je výsledkom pomalého a komplikovaného procesu sušenia, ktoré prináša naozaj lahodný snack aj do našich končín. Môžete ho konzumovať kedykoľvek počas dňa, ako alternatívu k bežným sladkostiam. Okrem toho sa hodí aj do rôznych fitness receptov, proteínových kaší, pudingov či koláčov. Mr. Dragon je navyše skvelý snack pre každého, kto potrebuje rýchlo doplniť energiu, napríklad na turistike či počas dlhšieho cyklovýletu.
Mr. Dragon a jeho výhody
- je lahodná exotická Pitahaya v sušenej podobe
- má typickú jemne nasladlú chuť
- zaujme už svojím vzhľadom
- obsahuje vitamín C
- hodí sa ako snack a alternatíva k bežným sladkostiam
- je vhodná aj pre vegánov
- možno použiť do rôznych fitness receptov
Zloženie
Dračie ovocie (dragon fruit) 96 %, cukor 3,9 %, konzervant disiričitan sodný 0,1 %.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1546 kJ / 369 kcal |
| Tuky | 1,96 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,782 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sacharidy | 80,03 g |
| z toho cukry | 64,22 g |
| Bielkoviny | 3,62 g |
| Sodík | 43,6 mg |
| Vitamín C | 14 mg |
Upozornenie
Skladujte v chlade a suchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8595685540832 |
| Brutto váha: | 0.060000 |
| Značka: | George and Stephen |
| Dĺžka: | 13.000000 |
| Šírka: | 2.500000 |
| Výška: | 17.000000 |
| Netto váha: | 0.050000 |
| Počet kusov v balení: | 200 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
