Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami - Xucker
Kód: 46429 70804 Zvoľte variant



Podrobný popis
Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami – lahodná pochúťka, ktorá príjemne chrumká na jazyku a poteší všetkých maškrtníkov
Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami je lahodným spojením kakaového masla, lieskovo-orieškového krému, mletej vanilky a ďalších ingrediencií. Ich kombináciou vzniká lahodná pochúťka, ktorá si vás získa svojou báječnou chuťou. Môžete si ju vychutnať kedykoľvek počas dňa a nechať sa uniesť tým, ako príjemne sa rozplýva na jazyku a chrumká. Je sladená iba xylitolom a nestratí sa ani ako súčasť sladkej kuchyne. Skvele sa bude hodiť do rôznych dezertov, kaší, sušienok, cupcakov a podobných pochúťok.
Mliečna čokoláda s lieskovými orieškami a jej výhody
- lahodná kombinácia kakaového masla, krému z lieskových orieškov, mletej vanilky a ďalších ingrediencií
- báječná chuť sladená iba xylitolom
- príjemne sa rozplýva na jazyku a vďaka orieškom chrumká
- hodí sa tiež do rôznych sladkých pochúťok, ako sú dezerty, kaše, sušienky, cupcakes a pod.
Zloženie
Xylitol 26,1 %, kakaové maslo, lieskové oriešky 20 %, krémový prášok 10,4 %, odstredené sušené mlieko 8 %, kakaová hmota, prepustené maslo, lieskovo-orieškový krém, emulgátor (slnečnicový lecitín), mletá vanilka, prírodná vanilková aróma.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2378 kJ / 575 kcal |
| Tuky | 47 g |
| z toho nenasýtené mastné kyseliny | 22 g |
| Sacharidy | 37 g |
| z toho cukry | 10 g |
| z toho viacsýtné alkoholy | 26 g |
| Bielkoviny | 9,1 g |
| Soľ | 0,20 g |
Upozornenie
Skladujte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred teplom. Pri nadmernej konzumácii môže mať preháňavý účinok. Uchovávajte mimo dosahu zvierat! Aj malé množstvo xylitolu môže byť pre psy nebezpečné. Mačky naopak xylitol znášajú bez problémov. Môže obsahovať stopy orechov a lepku. Výrobok prirodzene obsahuje cukor. Vyrobené v spoločnosti, ktorá vyrába aj čokoládu s cukrom. Čokoláda je zabalená do kompostovateľnej fólie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čokolády |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.087000 |
| Značka: | Xucker |
| Dĺžka: | 7.300000 |
| Šírka: | 16.000000 |
| Výška: | 0.800000 |
| Netto váha: | 0.080000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
