Minestrone polievka - Activus
Kód: 36424



Podrobný popis
Minestrone polievka pripravená na okamžitú konzumáciu, ktorá pozostáva iba z BIO vegánskych surovín
Minestrone polievka je vyrobená z BIO surovín a celý proces ich pestovania prebieha bez použitia chemikálií. Svojou vôňou a chuťou ohromí vaše zmysly, navyše je praktická, môžete si ju vychutnať kdekoľvek. Je pripravená na okamžitú konzumáciu, avšak najlepšie je si ju ohriať. Polievka je bez konzervantov a alergénov, preto poteší každého nadšenca zdravého životného štýlu. Okrem toho je v modernom balení, ktoré je šetrné k životnému prostrediu.
Minestrone polievka a jej výhody
- polievka pripravená na okamžitú konzumáciu
- je vyrobená z BIO surovín
- neobsahuje konzervanty a alergény
- je vegánska
- má balenie šetrné k životnému prostrediu
Zloženie
Voda, zelenina v rôznych pomeroch 36 % (mrkva*, kapusta*, zemiaky*, fazuľové klíčky*, zelený hrášok*), paradajková pasta*, repkový olej*, cukor*, cibuľa*, morská soľ, sladká paprika*, ryžová múka*, pór*, cesnakový prášok*, korenie*.
*Produkt ekologického poľnohospodárstva
Návod na prípravu
Otvorte balenie, nalejte obsah do hrnca a za stáleho miešania ohrievajte cca 2 - 3 minúty, alebo otvorte balenie, umiestnite ho do mikrovlnnej rúry a ohrievajte cca 3 - 4 minúty na 750 W.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 235 kJ / 56 kcal |
| Tuky | 2,4 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 6,6 g |
| - z toho cukry | 3,4 g |
| Vláknina | 1,5 g |
| Bielkoviny | 1,3 g |
| Soľ | 0,73 g |
Upozornenie
Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 0 - 25°C. Chráňte pred mrazom. Otvorený výrobok skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotové jedlá |
|---|---|
| EAN: | 4779039732591 |
| Brutto váha: | 0.407000 |
| Značka: | Activus |
| Dĺžka: | 19.500000 |
| Šírka: | 12.500000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.400000 |
| Počet kusov v balení: | 9 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
