Maslo z lieskových orechov - GymBeam
Kód: 107677



Podrobný popis
Lieskovoorieškové maslo - nátierka obsahujúca iba 100 % lieskové orechy, vďaka ktorým poteší autenticky lahodnou chuťou
Lieskovoorieškové maslo sa veľmi rýchlo stane vašou obľúbenou lieskovoorieškovou nátierkou. Poteší vás svojím čistým zložením, ktoré sa skladá iba zo 100 % lieskových orechov. Na rozdiel od iných nátierok neobsahuje palmový olej, pridaný cukor ani žiadne iné aditíva. Je preto ideálne pre všetkých, ktorí dbajú na zloženie výrobkov a dávajú prednosť kvalitným potravinám. Zároveň má autentickú, jemnú chuť, ktorá si aj napriek nízkemu obsahu cukru získa každého milovníka orechových masiel. Nezaostáva však ani po nutričnej stránke, kde sa môže pochváliť vysokým podielom vlákniny a nenasýtených mastných kyselín (zdravých tukov). Nahradenie nasýtených tukov v strave za nenasýtené tuky pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu.
Táto lieskovooriešková pasta má ľahko roztierateľnú krémovú konzistenciu, ktorá chutí samotná na lyžičke alebo na chrumkavom toaste či mäkkom croissante. Zazáří tiež ako súčasť kaší, jogurtov a smoothies, ktoré obohatí o živiny a svoju skvelú chuť. Môžete ňou preliať čerstvé palacinky, ale lieskovoorieškové maslo bez palmového oleja sa skvele hodí aj do tort, keksov, ovocných šalátov, sušienok a koláčov. Objavte chuť tejto orechovej nátierky ešte dnes!
Lieskovoorieškové maslo a jeho výhody
- oriešková nátierka lahodnej chuti
- čisté zloženie iba zo 100 % lieskových orechov
- vysoký obsah nenasýtených tukov
- bohatý na vlákninu
- nízky obsah cukru
- bez palmového oleja
Zloženie
Lieskové orechy (100%)
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričná hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2637 kJ / 628 kcal |
| Tuky | 61 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 4 g |
| Sacharidy | 10 g |
| - z toho cukry | 4 g |
| Vláknina | 8,7 g |
| Bielkoviny | 15 g |
| Soľ | <0,10 g |
Upozornenie
Pred použitím dobre premiešajte. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Alergény: sú uvedené v zložení tučne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 100 % orechové maslá |
|---|---|
| EAN: | 8586027407524 |
| Brutto váha: | 0.550000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 12.000000 |
| Šírka: | 12.000000 |
| Výška: | 14.000000 |
| Netto váha: | 0.340000 |
| Počet kusov v balení: | 8 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
