Masážna pištoľ MGG-2103 - NAIPO
Kód: 75301



Podrobný popis
```htmlMasážna pištoľ MGG-2103 je funkčná pomôcka pre regeneráciu a zníženie stuhnutosti aj svalového napätia
Masážna pištoľ MGG-2103 je funkčná masážna pomôcka pre všetkých športovcov aj nešportovcov. Jej všestrannosť však ocenia aj profesionálni maséri a fyzioterapeuti. Vďaka vysokému výkonu a 5 rôznym nadstavcom totiž môže pomôcť uvoľniť napätie svalov aj fascií. To oceníte najmä po náročnom tréningu alebo po celom dni v práci pri stole na kancelárskej stoličke. Ďalej potom môže zlepšiť prietok krvi v masírovaných svaloch, a zefektívniť tak celkovú regeneráciu, ktorá vedie k rýchlejšiemu zotaveniu organizmu po športovej záťaži. Je ľahká a ľahko prenosná. Vďaka tomu si ju môžete vziať so sebou na tréning, dôležitý zápas alebo dovolenku.
Pri používaní Masážnej pištole MGG-2103 si môžete vybrať z 5 rýchlostí. Ľahko sa ovláda, a tak sa s ňou bez problémov môžete masírovať aj sami. Okrem cielené regenerácie sa dá masážna pištoľ použiť aj na zahriatie a aktiváciu svalov pred tréningom alebo pretekmi. Vďaka tomu môžete vo finále podať aj lepší výkon.
Masážna pištoľ MGG-2103 a jej výhody
- je funkčná masážna pomôcka pre náročných športovcov aj nešportovcov
- má 5 úrovní intenzity
- je ľahká
- balenie obsahuje 5 výmenných nadstavcov
- je ideálna na masáž stuhnutých svalov po dlhom sedení
- pomáha zmierniť stuhnutie svalov a ich napätie
- môže zlepšiť cirkuláciu krvi v masírovanej oblasti
Vlastnosti
| Technický popis | |
|---|---|
| Batéria | dobíjacia, 24V Li-Ion 2500mAh |
| Výdrž batérie | 20 dní |
| Doba nabíjania | 6 h |
| Nadstavce | 5 rôznych masážnych nadstavcov na celé telo |
| Hlučnosť | 45 dB |
| Hmotnosť | 870 g |
| Rozmery výrobku | 163 x 63 x 225 mm |
| Napájanie | 27 V |
| Príkon | 13,5 W |
```
Dodatočné parametre
| Kategória: | Masážne pištole |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.93 kg |
| EAN: | 712376778000 |
| Brutto váha: | 1.930000 |
| Značka: | NAIPO |
| Dĺžka: | 31.000000 |
| Šírka: | 30.000000 |
| Výška: | 10.000000 |
| Netto váha: | 1.930000 |
| Materiál: | 60% cotton, 40% nylon |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
