Mandle - GymBeam
Kód: 5381 64360 Zvoľte variant



Podrobný popis
Mandle - lahodné orechy s mäkšou nekřupavou konzistenciou, ktoré si vás získajú svojou jemne nasladlou chuťou
Mandle sú lahodné orechy, ktoré potešia všetkých milovníkov zdravých snackov. Patrí medzi skvelé zdroje bielkovín a zdravých tukov. Váš jedálniček tak hravo obohatí o nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú prospešné pre udržanie normálnej hladiny cholesterolu. To platí v prípade, že vo vašom jedálničku tieto nenasýtené mastné kyseliny nahradia nasýtené tuky. Pyšnia sa vysokou kvalitou a zamilujete si ich vďaka jemne nasladlej chuti, ale aj mäkšej nekřupavej konzistencii. Práve tú môže oceniť každý, komu niektoré orechy pripadajú veľmi tvrdé. Pochádzajú zo stromu mandľa obyčajná (Prunus dulcis), ktorá sa pestuje v teplých oblastiach.
Neobsahujú žiadnu soľ ani iné prídavné látky. Môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa buď samostatne, alebo ako súčasť rôznych receptov a dezertov. Skvele si rozumejú s granolou, jogurtom alebo sušeným ovocím či müsli, z čoho vo výsledku môže vzniknúť výživná raňajková kaša. Ak ich nastrúhate, vytvoríte jemný ozdobný posyp na ozdobu rôznych koláčov, pudingov, dezertov a ďalších sladkých pochúťok. Navyše sa darí pražiť a svoje uplatnenie nájdu aj v slanej kuchyni. Ich lahodná chuť sa výborne hodí napríklad k jemnému kuraciemu alebo morčaciemu mäsu. Okrem toho ich môžete namočiť cez noc, vďaka čomu sa rýchlo zbavíte ich šupky v prípade, že máte radšej lúpané mandle. Nielen vegáni si z nich môžu pripraviť lahodné rastlinné mlieko. Nech už sa rozhodnete vychutnať si ich akokoľvek, isté je, že sa u vás naše mandle rozhodne nestratia.

Mandle a ich výhody
- sú lahodné orechy, ktoré potešia každého milovníka zdravých snackov
- majú príjemnú jemne sladkú chuť
- patria medzi zdroje bielkovín a zdravých tukov
- majú mäkšiu nekřupavú konzistenciu
- vďaka nenasýteným mastným kyselinám sú prospešné pre udržanie normálnej hladiny cholesterolu
- neobsahujú žiadnu soľ ani iné prídavné látky
- môžete si ich vychutnať samostatne kedykoľvek počas dňa
- hodia sa aj do rôznych receptov a dezertov
- skvele si rozumejú s raňajkovou kašou, granolou, jogurtom či sušeným ovocím
- poslúžia ako ozdoba koláčov či pudingov
- darí sa pražiť
- hodia sa aj do slanej kuchyne
- osobito vyniknú v kombinácii s morčacím alebo kuracím mäsom
- môžete ich namočiť cez noc a rýchlo sa zbaviť ich šupky
Zloženie
Mandle
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2424 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 50 g |
| z toho nasýtené tuky | 3,8 g |
| Sacharidy | 22 g |
| z toho cukry | 4 g |
| Bielkoviny | 21 g |
| Soľ | 0,00 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Alergény: Obsahuje orechy. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sóje a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orechy |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.531000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 16.000000 |
| Šírka: | 2.000000 |
| Výška: | 29.000000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
