Makrela údená filety v oleji - Franz Josef Kaiser
Kód: 36778 69610 Zvoľte variant



Podrobný popis
Makrela údená filety v oleji - vysoko kvalitné filety z morského lovu
Makrela údená filety v oleji sú konzervované údené makrely naložené v repkovom oleji. Sú to filety vysokej kvality, pochádzajú z lovu v mori a sú výborným zdrojom omega-3 mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. Filety sa výborne hodia na obohatenie šalátov, do nátierok alebo priamu konzumáciu. Ide o poctivý produkt bez obsahu konzervantov, pridaného cukru alebo lepku.
Makrela údená filety v oleji a ich výhody
- sú to filety vysokej kvality
- ide o zdroj omega-3 mastných kyselín
- pochádzajú z lovu v mori
- hodia sa do šalátov alebo nátierok
Zloženie
Makrela obyčajná (Scomber scombrus) - údené filety, repkový olej 39 %, jedlá soľ.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energická hodnota | 1775 kJ / 425 kcal |
| Tuky | 41 g |
| z toho nasýtené tuky | 4,9 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 14 g |
| Soľ | 1,2 g |
Upozornenie
Alergény: makrela.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ryby |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.232000 |
| Značka: | Franz Josef Kaiser |
| Dĺžka: | 15.000000 |
| Šírka: | 8.300000 |
| Výška: | 2.300000 |
| Netto váha: | 0.170000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
