M&M's HiProtein Bar - Mars
Kód: 49147 49150 70252 70255 13520 Zvoľte variant



Podrobný popis
M&M's HiProtein Bar - proteínová tyčinka, ktorá chutí takmer ako legendárne M&M's
M&M's HiProtein Bar je proteínová pochúťka, ktorá si vás získa hneď po prvom zahryznutí. Chutí totiž prakticky rovnako ako legendárne M&M's, ktoré milujú deti aj dospelí. V porovnaní s nimi má však menej cukru, tuku, a naopak viac bielkovín. Ak si teda chcete zamaškrtiť, táto tyčinka je vhodnou alternatívou klasických sladkostí. Môžete si ju dať ku káve namiesto dezertu alebo ako vyváženú desiatu, ktorá rýchlo doplní potrebné živiny.
Pyšní sa najmä vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty, rovnako ako k udržaniu zdravých kostí. To je tiež dôvod, prečo sa na ich príjem zameriavajú športovci aj menej aktívni jedinci. Tyčinka tak zaženie hlad kedykoľvek počas dňa, a navyše uspokojí chute na sladké.
M&M's HiProtein Bar a jej výhody
- tyčinka s vysokým obsahom bielkovín
- chutí takmer ako legendárne M&M's
- zaženie hlad aj chute na sladké
- je vhodná ako rýchla desiata či dezert ku káve
Zloženie
Príchuť čokoláda: Zmes bielkovín (mliečny proteín, srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), sušené odstredené mlieko, emulgátor (E322 (sója)), mliečna čokoláda 16% (cukor, kakaové maslo, odstredené sušené mlieko, kakaová hmota, laktóza a bielkoviny zo srvátky (mlieko), palmový tuk, srvátkový prášok (mlieko), mliečny tuk, emulgátor (322 (sója), E476), vanilkový extrakt), mini M&M's 12% (cukor, kakaová hmota, sušená smotana (mlieko), laktóza (mlieko), kakaové maslo, škrob, palmový tuk, bambucké maslo, glukózový sirup, emulgátor (E322 (sója)), stabilizátor (E414), farbivá (E100, E133, E160a, E162, E170, E172), dextróza, leštiaca látka (E903), palmový olej, soľ, vanilkový extrakt), karamel 10% (sladené kondenzované mlieko, odstredené mlieko (odstredené mlieko, cukor), glukózový sirup, invertovaný cukrový sirup, palmový olej, maslo (mlieko), cukor, emulgátor (E471), stabilizátor (E440), soľ, aróma), zvlhčujúca látka (glycerol), hydrolyzovaný kolagén, sladidlo (maltitol), sójový proteínový izolát, glukózový sirup, odstredený kakaový prášok, slnečnicový olej, aróma, soľ, antioxidant (E 306).
Príchuť arašidy: mliečna čokoláda (16%) (cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, laktóza a bielkoviny zo srvátky (mlieko), palmový tuk, sušená srvátka (mlieko), mliečny tuk, emulgátory (E322 (sója), E476)), vanilkový extrakt), bielkovinová zmes (mliečna bielkovina, koncentrát srvátkovej bielkoviny (mlieko), emulgátor (E322 (sója))), karamel (10%) (sladené kondenzované nízkotučné mlieko (nízkotučné mlieko, cukor), glukózový sirup, sirup z invertovaného cukru, palmový olej, mlieko, cukor, emulgátor (E471), stabilizátor (E440), jedlá soľ, aróma), arašidy (10%), zvlhčujúca látka (glycerol), sladidlo (maltitol), hydrolyzovaný kolagén, Mini M&M's (7%) (cukor, kakaová hmota, plnotučné mlieko v prášku, laktóza (mlieko), kakaové maslo, škrob, palmový tuk, bambucký tuk, glukózový sirup, emulgátor (E322 (sója)), stabilizátor (E414), farbivá (E100, E133, E160a, E162, E170, E172), dextrín, leštiaca látka (E903), olej z palmových jadier, jedlá soľ, vanilkový extrakt), izolát sójovej bielkoviny, arašidová múka, glukózový sirup, slnečnicový olej, arómy (arašidy), jedlá soľ, farbivo (E150), antioxidant (E 306).
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda) | 1 dávka (51 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 801 kJ / 192 kcal |
| Tuky | 5,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 23 g |
| z toho cukry | 15 g |
| Bielkoviny | 15 g |
| Soľ | 0,33 g |
| Nutričné hodnoty (príchuť arašidy) | 1 dávka (51 g) |
|---|---|
| Energetická hodnota | 873 kJ / 209 kcal |
| Tuky | 8,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 3,1 g |
| Sacharidy | 21 g |
| z toho cukry | 12 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 0,3 g |
Upozornenie
Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení produktu. Môže obsahovať arašidy, mandle, lieskové orechy a pekanové orechy, pistácie a lepok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Proteínové tyčinky |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.053000 |
| Značka: | Mars |
| Dĺžka: | 14.500000 |
| Šírka: | 4.000000 |
| Výška: | 1.500000 |
| Netto váha: | 0.051000 |
| Počet kusov v balení: | 12 |
| Vegetariánsky: | nie |
| Vegánsky: | nie |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | nie |
| Bez GMO: | nie |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
