Lyofilizovaný ananás - Wolfberry
Kód: 35860 70849 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Ananás lyofilizovaný - mrazom sušený ananás, ktorý si vás získa svojou chuťou
Ananás lyofilizovaný je mrazom sušený ananás, vďaka čomu si zachováva svoju jedinečnú chuť a vôňu. Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku. Lyofilizovaný ananás si zachováva svoju čerstvosť, preto si ho môžete vychutnať kedykoľvek počas celého roka. Navyše, na 100 g balenie obsahuje 6,4 g vlákniny. Ananás nie je dosladzovaný, a tak ho môžete využiť na pečenie a varenie vašich obľúbených receptov či ako fitness verziu chutných pochúťok.
Ananás lyofilizovaný a jeho výhody
- mrazom sušený ananás
- zachováva si svoju chuť a vôňu
- 100 g balenie obsahuje 6,4 g vlákniny
- je vhodný na varenie a pečenie fitness receptov
- nie je dosladzovaný
Zloženie
Ananás 100%.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1500 kJ / 358 kcal |
| Bielkoviny | 2,9 g |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 79,7 g |
| z toho cukry | 79,7 g |
| Vláknina | 6,4 g |
| Soľ | 0,03 g |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.030000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 14.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 4.000000 |
| Netto váha: | 0.020000 |
| Počet kusov v balení: | 60 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
