Lyofilizované marhule – GymBeam
Kód: 78283 112696 80638 Zvoľte variant



Podrobný popis
Lyofilizované marhule sú chrumkavé kúsky dokonale zrelého ovocia, ktoré si vás získa podmanivou chuťou a vôňou
Lyofilizované marhule sú lahodné, mrazom sušené ovocie, ktoré si vás získa hneď po prvom ochutnaní. Sú zbierané na vrchole zrelosti, vďaka čomu ich chuť a vôňa zostávajú prakticky nerozoznateľné od čerstvých. Hlavný rozdiel však spočíva v štruktúre. Keď zahryznete do čerstvej marhule, šťava z nej vytečie a vytvorí slastný pocit. Lyofilizované marhule však ponúkajú iný zážitok. Použitím šetrných metód spracovania sa odstráni takmer všetka voda, čo má za následok výrazné chrumkanie, keď si zahryznete. Ak však lyofilizované marhule nasypete do jogurtu, mlieka alebo akejkoľvek inej tekutiny, nasajú vodu a pri konzumácii sa stanú prakticky nerozoznateľné od čerstvých.
Sušenie mrazom nielenže zachováva autentickú chuť, arómu a maximum živín. Lyofilizácia je tiež skvelou voľbou pre spracovanie a konzervovanie. Lyofilizované ovocie má v porovnaní s čerstvým ovocím oveľa dlhšiu trvanlivosť. Je preto ideálnou voľbou najmä pri aktivitách, ako je turistika, počas ktorej sa čerstvé ovocie môže ľahko rozdrviť v batohu. Navyše sa môžete spoľahnúť na to, že táto pochúťka vám aj v malom množstve dodá dobrú energiu na vaše dobrodružstvá. A tým, ktorí ocenia jednoduchý a prirodzený profil zložiek, vykúzli lyofilizované ovocie úsmev na tvári, pretože neobsahuje pridaný cukor ani iné prísady.
Mrazom sušené ovocie však nie je určené len na maškrtenie, ale svoje miesto si nájde aj v kuchyni. Je ťažké odolať pokušeniu vychutnať si ho priamo z balenia, ale jeho všestrannosť sa rozširuje na chutný doplnok k rôznym kulinárskym výtvorom. Môžete si ním posypať rannú kašu či jogurt alebo ho zakomponovať do domácej granoly, smoothies a pudingov. Môžete ho použiť aj na prípravu zdravých dezertov. Rozdrvené kúsky ovocia dodajú nával chuti, keď sa zamiešajú do cesta na sušienky, koláče alebo rolády. Samozrejme, dobre sa hodí aj do rôznych krémov a dokonca sa dá použiť aj ako ozdoba. Jednoducho povedané, ide o všestrannú pochúťku, ktorá by určite mala mať miesto v špajzi každého milovníka ovocia či fanúšika zdravého maškrtenia.

Lyofilizované marhule a ich výhody
- sú mrazom sušené marhule, ktoré si zachovajú maximum živín
- majú vynikajúcu autentickú chuť a vôňu
- neobsahujú pridané látky
- sú bez pridaného cukru
- sú spracované najšetrnejšími procesmi
- sú perfektne chrumkavé
- môžu sa pochváliť dlhšou trvanlivosťou v porovnaní s čerstvým ovocím
- sú ideálne ako snack
- hodia sa do kaší, jogurtov a smoothies
- môžu sa pridať do cesta a krému na zákusky
- sú ideálne na ozdobenie sladkých receptov
Zloženie
100% lyofilizované kúsky marhúľ.
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.
Nutričné hodnoty
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1608 kJ / 383 kcal |
| Tuky | 0,6 g |
| - nasýtené mastné kyseliny | 0,20 g |
| Sacharidy | 87 g |
| - z toho cukry | 60 g |
| Bielkoviny | 6 g |
| Soľ | 0,00 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Môže obsahovať stopy arašidov a orechov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.116000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 15.000000 |
| Šírka: | 26.000000 |
| Výška: | 8.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 50 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
