Lyofilizované mandarínky – GymBeam
Kód: 82111



Podrobný popis
Lyofilizované mandarínky obsahujú chrumkavé kúsky perfektne zrelých plodov, ktoré si vás získajú svojou podmanivou chuťou aj vôňou
Lyofilizované mandarínky sú lahodné, mrazom sušené plody tohto ovocia, ktoré si vás získajú už pri prvom ochutnaní. Zbierajú sa v období najvyššej zrelosti, vďaka čomu sú chuťou a vôňou od čerstvých plodov prakticky nerozoznateľné. Hlavný rozdiel je v štruktúre. Čerstvé ovocie v ústach rozkúšete a vytečie z neho šťava. U lyofilizovaných plodov je to však inak. Počas šetrného spracovania sú zbavené prakticky všetkej vody. Vďaka tomu pri zahryznutí počujete typické chrumkanie. Ak však lyofilizované plody nasypete do jogurtu, mlieka alebo ich zmiešate s inou tekutinou, nasajú vodu a potom už sú od čerstvých pri konzumácii prakticky nerozoznateľné.
Sušenie mrazom nielenže zachováva autentickú chuť, arómu a maximum živín. Lyofilizácia je tiež skvelou voľbou pre spracovanie aj konzervovanie. Lyofilizované ovocie má v porovnaní s čerstvým ovocím oveľa dlhšiu trvanlivosť. To z mrazom sušeného ovocia robí perfektného parťáka napríklad na túry, pri ktorých by sa mohlo to čerstvé v batohu rozmačkať. Navyše máte istotu, že vám tento snack aj v malom množstve dodá dobrú energiu na ďalšie kilometre. A ak ste fanúšikmi jednoduchého zloženia, poteší vás určite aj fakt, že neobsahuje žiadny pridaný cukor ani iné zložky.
Využitie nájde lyofilizované ovocie aj v kuchyni. Pravdepodobne sa neudržíte a budete ho často mlsať samostatne rovno z balíčka. Môžete ho však zakomponovať aj do rôznych dobrôt. Skvele sa hodí na ovsené kaše, do jogurtov, domácej granoly, smoothies či pudingov. Vytvoriť z neho môžete ale aj zdravé dezerty. Nadrcené kúsky ovocia vyniknú perfektne v cestách na sušienky, bábovky aj rolády. Hodí sa však aj do rôznych krémov, ale aj ako zdobenie. Ide skrátka o univerzálnu dobrotu, ktorá nesmie chýbať v špajzi žiadneho milovníka ovocia a zdravého maškrtenia.
Lyofilizované mandarínky a ich výhody
- mrazom sušené mandarínky si zachovávajú maximum živín
- vynikajú svojou autentickou chuťou a vôňou
- neobsahujú prídavné látky
- sú bez pridaného cukru
- sú spracované najšetrnejšími procesmi
- perfektne chrumkajú
- oproti čerstvému ovociu sú trvanlivejšie
- ideálne ako samostatný snack
- hodia sa do kaší, jogurtov a smoothies
- dajú sa pridať do cesta aj krému v dezertoch
- perfektne sa hodia na zdobenie sladkých dobrôt
Zloženie
100% lyofilizované kúsky mandarínok.
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1610 kJ / 380 kcal |
| Tuky | 1,6 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 87 g |
| - z toho cukry | 69 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bielkoviny | 5,1 g |
| Soľ | 0,00 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8586024625143 |
| Brutto váha: | 0.126000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 21.000000 |
| Šírka: | 6.000000 |
| Výška: | 31.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 50 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
