Lyofilizované kiwi - GymBeam
Kód: 111376



Podrobný popis
Lyofilizované kiwi – mrazom sušené plátky osviežujúceho sladkokyslého ovocia bez pridaného cukru
Lyofilizované kiwi prinášajú exotické osvieženie do vášho jedálnička v podobe 100 % čistého ovocia. Jedná sa o plátky zrelého kiwi, ktoré prešli procesom lyofilizácie, teda sušenie mrazom. Táto moderná a šetrná technológia zbavuje ovocie vody, ale na rozdiel od bežného sušenia teplom mu ponecháva jeho pôvodnú farbu, autentickú chuť, maximum živín a prirodzenú arómu. Výsledkom je ľahký a chrumkavý snack, ktorý neobsahuje žiadny pridaný cukor ani konzervanty.
Tieto mrazom sušené plátky ovocia si vás získajú svojou typickou sladkokyslou chuťou, ktorá dokonale oživí každé sladké jedlo. Sú perfektnou voľbou do ranných ovsených či ryžových kaší, jogurtov alebo granoly. Cukrári a domáci pekári ocenia ich krásnu štruktúru pri zdobení tort, zákuskov a smoothie bowls, ktoré oživia nielen svojou chuťou, ale aj zeleným vzhľadom.
Lyofilizované kiwi sú tiež vynikajúcou alternatívou k bežným sladkostiam. Môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa, či už v práci, v škole alebo na výlete, pretože vďaka odstráneniu vody sú ľahké a v porovnaní s čerstvým ovocím majú oveľa dlhšiu trvanlivosť. Sú tak ďalším kúskom do mozaiky pestrého a vyváženého jedálnička každého milovníka zdravého životného štýlu. Doprajte si ich exotickú chuť ešte dnes!
Lyofilizované kiwi a ich výhody
- mrazom sušené plátky kiwi
- svieža sladkokyslá chuť
- maximálne množstvo živín
- 100% chrumkavé
- bez pridaného cukru a GMO
- neobsahujú žiadne pridané látky
- autentická vôňa čerstvého ovocia
- dlhá trvanlivosť
Zloženie
Lyofilizované plátky kiwi.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1664 kJ/ 397 kcal |
| Tuky | 2 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 90,9 g |
| - z toho cukry | 53,9 g |
| Bielkoviny | 2,6 g |
| Soľ | 0 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, soje, orechov a sezamu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8586028128312 |
| Brutto váha: | 0.122000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 21.000000 |
| Šírka: | 10.000000 |
| Výška: | 31.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | nie |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
