Lyofilizované jahody - GymBeam
Kód: 39070 968475 112768 112774 Zvoľte variant



Podrobný popis
Lyofilizované jahody - chrumkavé kúsky dokonale zrelých plodov, ktoré si vás získajú svojou podmanivou chuťou a vôňou
Lyofilizované jahody sú lahodné, mrazom sušené plody, ktoré si vás získajú hneď po prvom ochutnaní. Sú zbierané na vrchole zrelosti, čo zaručuje, že ich chuť a vôňa zostanú prakticky nerozoznateľné od čerstvých. Hlavný rozdiel však spočíva v štruktúre. Keď sa zahryznete do čerstvej jahody, jej šťava vytečie. Mrazom sušené jahody sú však iné. Šetrnými metódami spracovania sa z nich odstráni takmer všetka voda, čo má za následok, že po zahryznutí chrumkajú. Ak však lyofilizované jahody nasypete do jogurtu, mlieka alebo akejkoľvek inej tekutiny, absorbujú vlhkosť a pri konzumácii sa prakticky nerozoznajú od čerstvých.
Sušenie mrazom nielenže zachováva autentickú chuť, arómu a maximum živín. Môžu sa napríklad pochváliť vysokým obsahom vlákniny. Lyofilizácia je tiež skvelou voľbou pre spracovanie aj konzervovanie. Lyofilizované ovocie má v porovnaní s čerstvým ovocím oveľa dlhšiu trvanlivosť. Je preto ideálnou voľbou najmä počas aktivít, ako sú napríklad túry, pri ktorých sa čerstvé ovocie môže v batohu ľahko rozdrviť. Okrem toho sa môžete spoľahnúť, že táto desiata vám zabezpečí prísun dobrej energie pre vaše dobrodružstvá, a to aj v malom množstve. A tým, ktorí ocenia jednoduché zloženie, vyčarí lyofilizované ovocie úsmev na tvári, pretože neobsahuje žiadny pridaný cukor ani iné prídavné látky.
Mrazom sušené ovocie však nie je len snack a svoje miesto si nájde aj v kuchyni. Je ťažké odolať pokušeniu pochutnať si na ňom priamo z obalu, ale jeho všestrannosť sa rozširuje aj na to, že je príjemným doplnkom rôznych kulinárskych výtvorov. Môžete si ním posypať rannú kašu alebo jogurt, alebo ho zakomponovať do domácej granoly, smoothies a pudingov. Môžete ho použiť aj na vytvorenie zdravých dezertov. Drvené kúsky ovocia môžete primiešať aj do cesta na sušienky, koláče alebo rolády. Samozrejme, lyofilizované ovocie sa dobre hodí aj do rôznych krémov a môže sa použiť aj ako dekoratívny prvok. Jednoducho povedané, je to všestranná pochúťka, ktorá by určite mala mať miesto v špajzi každého milovníka ovocia alebo fanúšika zdravého občerstvenia.

Lyofilizované jahody a ich výhody
- sú mrazom sušené jahody, ktoré si zachovávajú maximálne množstvo živín
- majú vynikajúcu autentickú chuť a vôňu
- sú bez prídavných látok
- sú bez pridaného cukru
- majú vysoký podiel vlákniny
- sú spracované najšetrnejšími metódami spracovania
- majú dokonale chrumkavú štruktúru
- majú dlhšiu trvanlivosť v porovnaní s čerstvým ovocím
- sú ideálne ako občerstvenie, kedykoľvek naň dostanete chuť
- hodia sa do kaší, jogurtov a smoothies
- môžu sa pridávať do cesta a krémov na dezerty
- sú ideálne na zdobenie sladkých receptov
Zloženie
Lyofilizované kúsky jahôd 100 %.
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1359 kJ / 323 kcal |
| Tuky | 1 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | <0,1 g |
| Sacharidy | 61 g |
| - z toho cukry | 44 g |
| Vláknina | 16 g |
| Bielkoviny | 5,8 g |
| Soľ | 0,01 g |
Upozornenie
Skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.
Alergény: Môže obsahovať stopy arašidov a orechov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.118000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 16.000000 |
| Šírka: | 4.500000 |
| Výška: | 27.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 32 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
