Lyofilizované čučoriedky - Wolfberry
Kód: 35878
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Lyofilizované čučoriedky - mrazom sušené čučoriedky, ktoré si vás získajú svojou chuťou
Lyofilizované čučoriedky sú mrazom sušené čučoriedky, vďaka čomu si zachovávajú svoju jedinečnú chuť a vôňu. Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku. Lyofilizované čučoriedky si zachovávajú svoju čerstvosť, preto si ich môžete vychutnať kedykoľvek počas celého roka. Navyše, na 100 g balenie obsahujú až 30,9 g vlákniny. Čučoriedky nie sú dosladzované, a tak ich môžete využiť na pečenie a varenie vašich obľúbených receptov či ako fitness verziu chutných pochúťok.
Lyofilizované čučoriedky a ich výhody
- mrazom sušené čučoriedky
- zachovávajú si svoju chuť a vôňu
- 100 g balenie obsahuje 30,9 g vlákniny
- sú vhodné na varenie a pečenie fitness receptov
- nie sú dosladzované
Zloženie
Čučoriedky 100%.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1000 kJ / 239 kcal |
| Bielkoviny | 3,8 g |
| Tuky | 3,8 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 38,2 g |
| z toho cukry | 38,1 g |
| Vláknina | 30,9 g |
| Soľ | 0,02 g |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | 8594158039729 |
| Brutto váha: | 0.100000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 20.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.100000 |
| Počet kusov v balení: | 30 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
