Lyofilizované banány - Wolfberry
Kód: 36013 70846 Zvoľte variant
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Banány lyofilizované - mrazom sušené banány, ktoré si vás získajú svojou chuťou
Banány lyofilizované sú mrazom sušené banány, vďaka čomu si zachovávajú svoju jedinečnú chuť a vôňu. Lyofilizácia je hlboké mrazenie pri veľmi nízkom tlaku. Lyofilizované banány si zachovávajú svoju čerstvosť, preto si ich môžete vychutnať kedykoľvek počas celého roka. Navyše, na 100 g balenie obsahujú 6,8 g vlákniny. Banány nie sú dosladzované, a tak ich môžete využiť na pečenie a varenie vašich obľúbených receptov či ako fitness verziu chutných pochúťok.
Banány lyofilizované a ich výhody
- mrazom sušené banány
- zachovávajú si svoju chuť a vôňu
- 100 g balenie obsahuje 6,8 g vlákniny
- sú vhodné na varenie a pečenie fitness receptov
- nie sú dosladzované
Zloženie
100% lyofilizované banány.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | v 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1400 kJ / 334 kcal |
| Bielkoviny | 4,3 g |
| Tuky | 0,7 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 74,3 g |
| z toho cukry | 64,1 g |
| Vláknina | 6,8 g |
| Soľ | 0 g |
Bez alergénov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušené ovocie |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.024000 |
| Značka: | Wolfberry |
| Dĺžka: | 15.000000 |
| Šírka: | 11.000000 |
| Výška: | 3.000000 |
| Netto váha: | 0.020000 |
| Počet kusov v balení: | 60 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | nie |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
