Lupinový proteín - GymBeam
Kód: 115891



Podrobný popis
Lupinový proteín - rastlinný zdroj bielkovín na podporu rastu svalov
Lupinový proteín je sofistikovaný rastlinný proteínový koncentrát, ktorý predstavuje efektívny spôsob, ako doplniť makroživiny. Vyrába sa z praženého vlčieho bôbu, známeho tiež ako lupina. V jednej dávke (30 g) dodá telu 16,7 g kvalitných rastlinných bielkovín. Tie efektívne prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty, rovnako ako k udržaniu normálneho stavu kostí. To oceníte, ak chcete zo svojho tréningu vyťažiť maximum. Tento vegánsky proteín sa môže pochváliť vysokým obsahom vlákniny (14,6 g na 100 g). Aj preto sa jedná o GLP-1 friendly produkt.
V rámci rastlinnej stravy a fitness výživy sa tak stále častejšie objavuje ako inovatívna alternatíva k tradičnej sóji alebo hrachu. Praženie mu dodáva špecifický chuťový profil s ľahkým orieškovým nádychom. Ďalším dielikom mozaiky k top výkonom môže byť práve zaradenie tohto netradičného zdroja živín. Tento vegánsky proteín vo forme dobre rozpustného prášku neobsahuje žiadne umelé sladidlá. Stačí ho rozmiešať s 200–300 ml vody a potréninkový nápoj je hotový. Vďaka jeho neutrálnej povahe ho ľahko primiešate aj do raňajkových kaší, smoothies, ale hodí sa aj na pečenie či zahusťovanie omáčok a polievok. Je úplne bez živočíšnych zložiek, a preto sa hodí pre vegánov. Neobsahuje lepok ani laktózu. Zaradte proteín z vlčieho bôbu do svojej tréningovej rutiny a podporte rast svalov kvalitným rastlinným zdrojom bielkovín.
Lupinový proteín a jeho výhody
- rastlinný proteínový koncentrát z praženého vlčieho bôbu
- obsahuje 55,5 g bielkovín na 100 g
- je bez príchute a sladidiel
- vďaka praženiu zŕn má ľahko orieškovú chuť
- podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
- prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí
- vyznačuje sa vysokým obsahom vlákniny (14,6 g na 100 g)
- GLP-1 friendly produkt
- vyrobený v EÚ
- pravidelne testovaný na mikrobiológiu
- prirodzene bez lepku a laktózy
- na prípravu nápojov, do kaší aj na pečenie
- vhodný pre vegánov
Zloženie
Proteínový koncentrát z praženého vlčieho bôbu.
Dávkovanie
Zmiešajte 1 odmerku (30 g) s 200–300 ml vody. Užívajte 1–2krát denne.
Aminokyselinový profil
| Aminokyselinový profil | v 100 g |
|---|---|
| Histidín | 2,4 g |
| Izoleucín | 4,1 g |
| Leucín | 6,4 g |
| Lyzín | 4,3 g |
| Metionín + Cysteín | 1,4 g |
| Fenylalanín + Tyrozín | 7,4 g |
| Treonín | 3,3 g |
| Tryptofán | 0,8 g |
| Valín | 3,7 g |
Upozornenie
Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednozložkové vegánske proteíny |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Brutto váha: | 0.528000 |
| Značka: | GymBeam |
| Dĺžka: | 25.000000 |
| Šírka: | 18.500000 |
| Výška: | 8.500000 |
| Netto váha: | 0.500000 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Zdroj proteínov: | lupin |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
