Lúpané mandľové plátky - GymBeam
Kód: 111220



Podrobný popis
Lúpané mandľové plátky vás očaria svojou jemnou maslovou chuťou, ktorá vynikne v kaši, jogurte a pečených dezertoch
Lúpané mandľové plátky sú univerzálnou potravinou, ktorá by nemala chýbať vo vašej kuchyni. Ide o 100% lúpané mandle nakrájané na tenké, rovnomerné plátky, pripravené na okamžité použitie. Majú tak čisté zloženie bez akýchkoľvek prísad. Pýšia sa vysokým obsahom vlákniny a nenasýtených mastných kyselín. Priaznivcov zdravého životného štýlu tak určite poteší, že náhrada nasýtených tukov nenasýtenými tukmi v strave prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Okrem toho sú tieto mandle zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov, ale aj k zdraviu kostí. Zároveň majú nízky podiel cukru a neobsahujú soľ.
Vďaka svojej jemnej orieškovej chuti a praktickej forme sú plátky neuveriteľne všestranné. Sú ideálne ako chrumkavý posyp na ranné ovsené kaše, jogurty, tvaroh či smoothies. Pri pečení dodajú koláčom, muffinám alebo domácim sušienkam fantastickú textúru. Môžete ich tiež ľahko opražiť na panvici a použiť na ozdobenie dezertov. Doplnte nimi svoju kuchyňu ešte dnes!
Lúpané mandľové plátky a ich výhody
- plátky 100% lúpaných mandlí
- čisté zloženie bez prídavných látok
- zdroj bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalov
- vysoký obsah vlákniny a nenasýtených mastných kyselín
- nízky obsah cukru a bez soli
- jemná oriešková chuť
- vhodné aj pre vegánov
Zloženie
Mandle lúpané plátky.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2420 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 50 g |
| - z toho nasýtené mastné kyseliny | 3,8 g |
| Sacharidy | 22 g |
| - z toho cukry | 4,4 g |
| Vláknina | 13 g |
| Bielkoviny | 21 g |
| Soľ | 0,00 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú zvýraznené tučne v zložení produktu. Môže obsahovať stopy arašidov a škrupinových plodov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Orechy |
|---|---|
| EAN: | 8586028127254 |
| Brutto váha: | 0.210000 |
| Značka: | GymBeam Food |
| Dĺžka: | 13.000000 |
| Šírka: | 5.500000 |
| Výška: | 22.500000 |
| Počet kusov v balení: | 50 |
| Vegetariánsky: | áno |
| Vegánsky: | áno |
| Bezlepkový: | áno |
| Bez laktózy: | áno |
| Bez GMO: | áno |
| Bez umelých sladidiel: | áno |
| Bez aspartamu: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
