Logitech Z207 Black 980-001295
Kód: 8991488
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Logitech Z207Počítačové reproduktory Bluetooth
Sytý stereofonní zvuk na vašem stolu
Poslouchejte bezdrátově ze zařízení Bluetooth®, například ze svého smartphonu nebo tabletu, a/nebo připojte další zařízení, například svůj počítač, pomocí kabelového připojení a plynule mezi oběma přepínejte za účelem sledování videí a poslechu hudby.
Univerzální nastavení
Přenášejte zvuk bezdrátově až ze dvou zařízení Bluetooth® nebo připojte jedno zařízení prostřednictvím vstupu 3,5 mm. Technologie Logitech Easy-Switch™ vám umožní plynule přepínat mezi zdroji zvuku – stačí pozastavit zvuk na jednom a stisknout přehrávání na druhém.
Bohatý stereofonní zvuk
Systém se špičkovým výkonem 10 wattů/5 wattů RMS disponuje výrazným zvukem prostřednictvím čtyř měničů – první dva vytvářejí perfektní rovnováhu mezi středními a vysokými tóny, zatímco zbylé dva pasivní vyzařovače slouží pro reprodukci basů.
Snadno dostupné ovládání
Snadno ovládejte tlačítko párování Bluetooth, napájení, hlasitost a zdířku pro sluchátka umístěnou na pravém reproduktoru.
Technické parametry
Celkový výkon (špičkový): 10 W
Celkový výkon (RMS): 5 W
Verze Bluetooth: 4.1
Spolehlivý dosah 20 metrů v linii přímé viditelnosti
Vstup 3,5 mm: 1
Zdířka pro sluchátka: 1
Párování Bluetooth a ovládací prvky hlasitosti umístěné v přední části pravého reproduktoru
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.32 kg |
| EAN: | 5099206075023 |
| Počet kanálov: | 2.0 |
| Farba: | Čierna |
| Typ pripojenia: | 3,5 mm jack, Bluetooth |
| Typ reproduktora: | Systém |
| Výkon [W]: | 5 |
| Mikrofón v balení: | Nie |
| Napájanie: | Sieť |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Výkon reproduktora [W]: | 5 |
| Šírka [mm]: | 90 |
| Hĺbka [mm]: | 124 |
| Výška [cm]: | 24,1 |
| Hĺbka [cm]: | 12,4 |
| Možnosť prehrávania cez USB: | Nie |
| Podsvietenie: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Typ sústavy: | Aktívne |
| Rozhranie: | 3,5 mm jack |
| Subwoofer: | bez |
| Inteligentné funkcie: | Nie |
| TWS (True Wireless Stereo): | Nie |
| 3,5 mm jack vstup: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 0,99 |
| Výška [mm]: | 241 |
| Šírka [cm]: | 9 |
| Hmotnosť [g]: | 1000 |
| FM tuner: | Nie |
| Svetelné efekty: | Nie |
| Podpora nabíjania mobilného telefónu: | Nie |
| Konfigurácia reproduktorov: | 2.0 |
| Ovládanie: | na satelite |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
