Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 Luna Grey (83JX0039CK)
Kód: 159636
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10
Počítač Copilot+
Vojenský štandard MIL-STD-810H
Intel® Evo™
Ultrazvuková detekcia prítomnosti človeka
Operačný systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-jadro 2,1/4,5 GHz, LPE-jadro 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Integrovaný Intel® AI Boost, až 40 TOPS
Pamäť: 16 GB integrovanej pamäte LPDDR5x-8533
Počet slotov (celkový/voľný): žiadne sloty (0/0)
Maximálna veľkosť: 16 GB, nemožno zvýšiť
Pevný disk: 512 GB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® SSD
Slot pre pevný disk: 1x M.2 SSD
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: microSD
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED, 400 nitov, lesklý, 100% DCI-P3, 60 Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 500, X-Rite®
Grafická karta: Intel Arc 130V
Zvuk: 4 stereo reproduktory, 2x 2W (woofery), 2x 2W (tweetery), optimalizované s Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), kodek Cirrus Logic® CS42L43, HD, SoundWire®; 4x mikrofón
Webová kamera: 5MP + IR so spúšťou
Polohovacie zariadenie: beztlačidlový viacdotykový touchpad so skleneným povrchom, podpora Precision TouchPad (PTP), 80x135 mm
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Pero: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
USB: 1x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4/USB4® 40Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Ďalšie porty:
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz
1x čítačka kariet microSD
Bezpečnostný čip: firmvér TPM 2.0
Batéria: integrovaná 70Wh Li-Pol
Výdrž batérie: 17,5 h (MobileMark® 30@250 nitov)
Napájanie: 65 W, USB-C® (2pin)
Farba: sivá Luna
Materiál: hliník
Rozmery: 312x219,3x13,9 mm
Hmotnosť: približne 1,19 kg
Záruka: 3 roky na mieste
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_Slim_7_14ILL10?M=83JX0039CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 198156991447 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 5 |
| Výška [cm]: | 1,39 |
| Hĺbka [cm]: | 21,93 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,5 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Farba: | šedá |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 1,19 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Šírka [cm]: | 31,2 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| USB-C: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 130V |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5 226V |
| Výrobca procesora: | Intel |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
