Lenovo Yoga 7 2 v 1 14ILL10 Seashell (83JQ0040CK)
Kód: 159617
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo Yoga 7 2v1 14ILL10
Počítač Copilot+
Vojenský štandard MIL-STD-810H
Lenovo® AI Now
Intel® Evo™
Stereo slúchadlá Lenovo® YOGA True Wireless
Myš Yoga® Slim
Lenovo YOGA 14" puzdro/rukoväť (Luna Grey)
Operačný systém: Windows® 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-jadro 2,2/4,8 GHz, LPE-jadro 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
NPU: integrovaný Intel® AI Boost, až 47 TOPS
Pamäť: 32 GB integrovaná LPDDR5x-8533
Počet slotov (celkový/voľný): žiadne sloty (0/0)
Maximálna veľkosť: 32 GB, nemožno zvýšiť
Pevný disk: 1 TB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® SSD
Slot pre pevný disk: 1x M.2 SSD
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: microSD
Displej: 14" 2,8K WQXGA+ (2880x1800) OLED dotykový, 500 nitov, lesklý/ochrana proti odtlačkom prstov, 100% DCI-P3, 120 Hz, Dolby Vision®, TÜV Low Blue Light, DisplayHDR0, sklenený
Grafická karta: Intel Arc 140V
Zvuk: 4 stereo reproduktory, 2x 2W (woofery), 2x 2W (tweetery), optimalizované s Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP), kodek Realtek® ALC3306, HD; 4x mikrofón
Webová kamera: 5MP + IR s uzávierkou
Polohovacie zariadenie: beztlačidlový viacdotykový touchpad s povrchom Mylar®, podpora Precision TouchPad (PTP), 75x120 mm
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Pero: Lenovo® Yoga®
Sieť: nie
Bezdrôtové pripojenie: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
USB porty: USB port pre notebooky a zariadenia s operačným systémom Windows:
USB: 1x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1), Always On
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4/USB4® 40Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Ďalšie porty:
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
1x HDMI® 1.4b
1x čítačka kariet microSD
Bezpečnostný čip: firmvér TPM 2.0
Batéria: integrovaná 70Wh Li-Pol
Výdrž batérie: 13,5 h (MobileMark® 30@250 nitov)
Napájanie: 65 W, USB-C® (3pin)
Farba: morská mušľa
Materiál: hliník + recyklovaný hliník + silikónová vegánska koža
Rozmery: 317x228x15,95 mm
Hmotnosť: približne 1,38 kg
Záruka: 3 roky na mieste
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/Yoga_7_2_in_1_14ILL10?M=83JQ0040CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 198156991331 |
| Farba: | šedá |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Dotykový displej: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 1,38 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Šírka [cm]: | 31,7 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,5 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1024 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| HDMI: | Áno |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1024 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,6 |
| Hĺbka [cm]: | 22,8 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Výrobca procesora: | Intel |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
