Lenovo Tiny-In-One 27" (11JHRAT1EU)
Kód: 9907184
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Pripojte zariadenie ThinkCentre Tiny alebo Nano alebo ThinkStation Tiny a z vášho počítača ThinkCentre Tiny-in-One (TIO) 27 sa okamžite stane kompaktný počítač typu all-in-one (AIO). A keď sa vaše požiadavky zmenia, môžete vymeniť monitor alebo počítač, nie celý systém ako pri iných AIO.Typ obrazovky: IPS
Podsvietenie: Biela LED
Uhlopriečka [palce]: 27"
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2331 mm
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 14 ms (predvolené nastavenie), cez pohon 4 ms, 6 ms
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Reproduktory: 2 W x2
2 x USB 3.1 Gen1
kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón
Port DisplayPort(in)
Port HDMI(in)
Port USB (typ B) upstream
1 x šachta pre Tiny PC P330/ P320 /M920/M720/ M910 / M710 / M900 / M700 / M600 / M715 / M93/p / M83 / M73 / M53 / Chromebox Tiny (Tiny PC nemožno zapnúť pomocou klávesovej skratky Alt+P)
Webová kamera: RGBIR/duálny mikrofón/podpora funkcie Win Hello
Spotreba energie [W]: 37 W
TCO: TCO 8.0, TCO Edge 2.0
Montáž na stenu: VESA 100 mm
Naklonenie monitora: VESA 100:
Náklon: 35°-5°
Nastavenie výšky: 4,3" (110 mm)
Otáčanie: +/-45°
Otáčanie: -5°-90°
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 614,0 x 444,25 - 554,25 x 329,0
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 614,0 x 413,1 x 73,89
Hmotnosť [kg]: 4,91 kg, + stojan 7,95 kg
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 195042227864 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 611,6 |
| Hĺbka [mm]: | 269,8 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 2 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | G |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 7 |
| Výška [mm]: | 513 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Farba: | Čierna |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
