Lenovo Tiny-In-One 24" G5 (12NAGAT1EU)
Kód: 125873
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kamera: 1080p, RGBIntegrovaný mikrofón
Malá podpora
Prepínač KVM
Prirodzené nízke modré svetlo
Podpora Lenovo® ThinkColour (Lenovo Display Control Center)
Prepínanie v rovine
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,275
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (typický režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 3 W x 2
Port USB: 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream)
Video konektor: 1x DP 1.2, 1x HDMI® 1.4
Napájanie: Napájací adaptér 90 W
Spotreba energie [W]: 14 W
Montáž na stenu: Podporuje montáž VESA 100 mm
Stojan s možnosťou naklápania, otáčania, otáčania, nastavenia výšky
Farba: Stojan na stolík s optickým displejom, ktorý sa dá umiestniť na monitor: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,8 x 539,6 x 207,6 mm
Hmotnosť [kg]: 6,0 kg
Certifikát TCO: áno
Záruka: 3 roky Výmena
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_TIO/ThinkCentre_Tiny_In_One_24_Gen_5?M=12NAGAT1EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 0196804349824 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Výška [mm]: | 539 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 207 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
