Lenovo ThinkVision T32UD-40 (64B0GAT1EU)
Kód: 178681
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ThinkVision T32UD-40*31.5"
*IPS Displej
*4K rozlišení
*60Hz
Typ obrazovky: In-Plane Switching (IPS)
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31,5
Rozlišení: 3840x2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1816
Obnovovací frekvence [Hz]: 48 až 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
Počet barev: 1.07 Billion
USB konektory:
*USB-C® (USB 10Gbps,DP 1.4 Alt Mode HBR3, PD3.0 100W, USB upstream)
*3x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2, USB downstream)
*1x USB-C (USB 5Gbps, 15WPD, USB downstream)
Video konektory:
*1x HDMI® 2.1 TMDS
*1x DP 1.4 (HBR3)
*1x USB-C® (10Gbps, DP 1.4 Alt Mode HBR3)
Síťové konektory:
*1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M)
Napájení: Integrované
Spotřeba (typická / max.) [W]: 25.5W / 195W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru: Naklápění, Otáčení, Pivot, Výškově nastavitelný
Barva: Eclipse Black
Rozměry (se stojanem, ŠxHxV mm): 714,2 x 218,0 x 439,3-594,3 mm
Hmotnost [kg]: 13,5
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.59 kg |
| EAN: | 198156726681 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Energetická trieda: | F |
| Kontrast: | 1500:1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 9,2 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 439,3, 594,3 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Šírka [mm]: | 714,2 |
| Hĺbka [mm]: | 218 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
