Lenovo ThinkVision T27p-30 27" (63A9GAT1EU)
Kód: 9999751
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PodrobnostiThinkVision T27p-30
Velikost displeje 27"
Zobrazovací oblast 596.7×335.7 mm
Panel IPS
Poměr stran 16:9
Rozlišení 3840x2160
Rozteč pixelů 0.155x0.155 mm
Dot/ Pixel na palec 163 DPI
Pozorovací úhly (H / V) 178 / 178
Doba Odezvy 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode)
Podpora barev 1.07 Billion
Obnovovací frekvence 60 Hz
Svítivost 180 nitů (Běžně) / 350 nitů (Max.)
Kontrast (poměr) 1300:1
Barevný Gamut 99% sRGB
Zakřivení Ne
Matný Ano
K1xktivita 1x HDMI 2.0, 1x DP 1.4, 1x USB-C 3.2 Gen 2 (DP 1.4 Alt Mode)
USB Port 3x USB 3.2 Gen 1 (1x BC)
Síťové připojení 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M)
Kamera Podpora modulární kamery
Mikrofon Ne
Reproduktory Podpora modulárního soundbaru
Spotřeba energie (Typická / Maximální) 35W / 165W
Napájecí Adaptér Integrovaný
Podstavec Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky
Barva Černá
Šířka ráměčku 2 mm
Rozměry se stojanem (VxŠxH) 545.4.4x613.6x204.5 mm / 21.47x24.16x8.05 palců
Hmotnost (se stojanem) 10.39 kg / 22.91 lbs.
Přibalené kabely USB-C kabel
Environmentální certifikace Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS
Ergonomická certifikace Eyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort
Základní záruka 3 roky
Podpora operačního systému Podpora Windows 10, Windows 11
Technologie Sync Ne
Podpora ThinkCentre M Series Ne
Procesor Ne
Dotyková obrazovka Ne
Ovladač Ne
Paměť RAM / Úložiště / Slot pro kartu Ne / Ne / Ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.2 kg |
| EAN: | 196380977527 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 613 |
| Hĺbka [mm]: | 204 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Hmotnosť [kg]: | 10,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Výška [mm]: | 545 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | F |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
