Lenovo ThinkVision T24t-20 23,8"
Kód: 9912344
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
23,8" dotykový monitor LED ponúka rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov, kontrastný pomer 1000:1, dobu odozvy 4 ms a jas 300 cd/m2. Potešia aj pozorovacie uhly 178° horizontálne a vertikálne. Medzi hlavné prednosti patrí flexibilný stojan, dva porty USB 3.2 Gen1 a univerzálny port USB 3.2 Gen1 typu C, ktorý okrem vysokorýchlostného prenosu obrazu a dát umožňuje napájať pripojené zariadenia až do výkonu 90 W.Porty USB-A nie sú funkčné, pokiaľ nie je monitor pripojený k počítaču prostredníctvom USB typu C.
Súčasťou balenia je kábel USB-C.
Prepínanie v rovine
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Veľkosť bodu [mm]: 0,2745 mm
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (typický režim) / 14 ms (vypnutý režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178 / 178
Počet farieb: 16,7 M
Reproduktory: nie
Konektory:
1 x USB Type-C Gen1 (DP 1.2 Alt Mode)
1 x HDMI 1.4
1 x DP 1.2
Rozbočovač USB:
USB Upstream: 1 x USB 3.1 Gen1 (pomocou USB Type-C)
USB Downstream: 4 x USB 3.1 Gen1
Napájanie: Interné AC 100 až 240 V (47-63 Hz)
Spotreba energie [W]: Typ. 25 W / max. 120 W
Režim spánku/vypnutia [W]: 0,3
TCO: TCO 8.0
Montáž na stenu: VESA (100 x 100 mm)
Farba: čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,8 x 340,5 x 244,1
Hmotnosť [kg]: 5,85
Záruka: 36 mesiacov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.8 kg |
| EAN: | 195477679139 |
| Energetická trieda: | F |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 244 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,8 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 340 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Dotykový displej: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
