Lenovo ThinkVision T24mv-30 (63D7UAT3EU)
Kód: 162701
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Fotoaparát: 2592x1944, 5,0 MP, IR+RGB kameraMikrofón
Malá podpora
Prirodzené nízke modré svetlo
Inteligentný senzor (senzor okolitého svetla, senzor detekcie človeka)
Podpora Lenovo® ThinkColour (Lenovo Display Control Center)
Inteligentné napájanie
Typ obrazovky: Prepínanie v rovine
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,274
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 75 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (typický režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 5 W x 2
Konektory: 5 x 5,5 mm, 5 x 5,5 mm, 5 x 5,5 mm, 5 x 5,5 mm, 5 x 5,5 mm:
Port USB: 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode, USB upstream)
Video konektor: 1x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4, 1x DP Out, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
Sieťové pripojenie: 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M)
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 24,5 W
Montáž na stenu: Podporuje montáž VESA 100 mm
Naklápanie, otáčanie, otáčanie, nastavenie výšky stojana
Farba: Havrania čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,8 x 542,8 x 199,7 mm
Hmotnosť [kg]: 6,5 kg
Certifikát TCO: áno
Záruka: 3 roky Výmena
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision/ThinkVision_T24mv_30?M=63D7UAT3EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.6 kg |
| EAN: | 0196801934177 |
| Hmotnosť [kg]: | 6,5 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 542,8 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 75 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539,8 |
| Hĺbka [mm]: | 199,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
