Lenovo ThinkVision T24m-29 (63A5GAT6EU)
Kód: 9999756
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: Monitor Lenovo ThinkVision T24m-29Part number: 63A5GAT6EU
PARAMETRY
Velikost displeje 23.8"
Zobrazovací oblast 535.1x296.5 mm
Penel IPS
Poměr stran 16:9
Rozlišení 1920x1080
Rozteč pixelů 0.2745x0.2745 mm
Dot / Pixel na palec 93 dpi
Pozorovací úhly (H / V) 178 / 178
Odezva 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode)
Obnovovací frekvence 60 Hz
Svítivost 250 nits
Kontrast (poměr) 1000:1
Barevný Gamut 72% NTSC
Vstupy HDMI, DP, USB Type-C Gen 1
USB Port 4 x USB 3.2 Gen1 (1 x BC 1.2)
Kamera Ne
Reproduktory 2 x 1W
Spotřeba energie (Typická / Maximální) 22W / 140W
Napájecí Adaptér Integrovaný
Podstavec Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky
Barva Černá
Šířka ráměčku 2 mm
Rozměry se stojanem (VxŠxH) 67.1x539.8x204.9 mm
Hmotnost (se stojanem) 13.5 lb / 6.1 kg
Kabel Monitoru USB Type-C to Type-C
ENERGY STAR Ano
TCO TCO 8.0
EPEAT Gold
Low Blue Light / Eye Comfort / Eyesafe Display Low Blue Light (Hardwarové řešení)
Základní záruka 3 roky
Podpora operačního systému Windows 7, Windows 10
Technologie Sync Ne
Podpora Tiny /Cpu / Platforma Podpora Tiny, Nano / Ne / Ne
Paměť RAM / Úložiště / Slot pro kartu Ne / Ne / Ne
Bezdrátový / Ethernet / Bluetooth Ne / Ano (10M/100M/1000M) / Ne
Dotyková obrazovka/ Digitizační pero / Baterie Ne / Ne / Ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.5 kg |
| EAN: | 196379327111 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 3,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 567 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 540 |
| Hĺbka [mm]: | 205 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
