Lenovo ThinkVision T24-40 (64A4MATXEU)
Kód: 172804
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Podpora Lenovo ThinkColour (Lenovo Accessories and Display Manager)
Nízke modré svetlo
Bez blikania
Bezpečný displej pre oči
Pohodlie pre oči
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,2745 x 0,2745
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 48 Hz - 120 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: antireflexný
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (normálny režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Farby: 16,7 mil.
Reproduktory: Nie (modulárna podpora reproduktorov)
Fotoaparát: Nie (modulárna podpora kamery)
Stojan: nie je k dispozícii:
Uhol sklonu (predný / zadný) -5° / 23,5°
Uhol natočenia (vľavo/vpravo) -45° / 45°
Otáčanie -90° / 90°
Zdvih (max. rozsah) 155 mm
Montáž na stenu: Podporuje montáž VESA 100 mm
Zabezpečenie: Bezpečnostný slot Kensington (2,5 mm x 6 mm)
Konektory:
USB-C (USB 5GBps / USB 3.2 Gen 1) s 15W PD, iba prenos dát, USB downstream
3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) - USB downstream
1x USB-B (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) - USB Upstream
1x DP 1.2
1x HDMI 1.4
1x VGA
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 12 typických/ 66 maximálnych
Farba: čierna Raven Black
Rozmery (s podstavcom, mm): 539,8 x 190 x 505,8
Rozmery (bez stojana, mm): 539,8 x 45,3 x 314,8
Hmotnosť [kg]: 5,1 / 3
Energetický štítok EÚ: (trieda C)
Obsah balenia:
Monitor so stojanom
1x DP kábel (1,8 m)
1x kábel USB-B na USB-A (1,8 m)
1x napájací kábel (1,8 m)
stručná príručka na spustenie
Záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.3 kg |
| EAN: | 0198155418754 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,1 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 314,8 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Šírka [mm]: | 539,8 |
| Hĺbka [mm]: | 45,3 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | C |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
