Lenovo ThinkVision T22i-30 21,5 (63B0MAT6EU)
Kód: 9999752
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PodrobnostiThinkVision T22i-30
Velikost displeje 21.5"
Zobrazovací oblast 476.1x267.8 mm
Panel IPS
Poměr stran 16:9
Rozlišení 1920x1080
Rozteč pixelů 0.274x0.274 mm
Dot/ Pixel na palec 102 dpi
Pozorovací úhly (H / V) 178 / 178
Doba Odezvy 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode)
Podpora barev 16.7 Million
Obnovovací frekvence 60 Hz
Svítivost 250 nitů
Kontrast (poměr) 1000:1
Barevný Gamut 99% sRGB
Zakřivení Ne
Matný Ano
K1xktivita 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA
USB Port 4x USB-A 3.0
Síťové připojení Ne
Kamera Ne
Mikrofon Ne
Reproduktory Ne
Spotřeba energie (Typická / Maximální) 15W / 48W
Napájecí Adaptér Integrovaný
Podstavec Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky
Barva Černá
Šířka ráměčku 2.0 mm
Rozměry se stojanem (VxŠxH) 487.4x498.3x194.7 mm / 19.19x19.62x7.67 palců
Hmotnost (se stojanem) 4.9 kg / 10.8 lbs.
Přibalené kabely HDMI kabel, USB Type-A na Type-B kabel
Environmentální certifikace Energy Star Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS
Ergonomická certifikace Eyesafe Display, TÜV Low Blue Light (Hardwarové řešení), TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort
Základní záruka 3 roky
Podpora operačního systému Podpora Windows 10, Windows 11
Technologie Sync Ne
Podpora ThinkCentre M Series Ne
Procesor Ne
Dotyková obrazovka Ne
Ovladač Ne
Paměť RAM / Úložiště / Slot pro kartu Ne / Ne / Ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 196380286032 |
| Hmotnosť [kg]: | 4,9 |
| Počet VGA: | 1 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 498 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 487 |
| Hĺbka [mm]: | 195 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Energetická trieda: | C |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
