LENOVO ThinkVision P32pz-30 (63E5GAT2EU)
Kód: 155031
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkVision P32pz-30Podpora modulárnych kamier
Podpora modulárnych reproduktorov
Podpora série ThinkCentre M: Tiny, Nano Podpora
Podpora obrazu v obraze (PIP) / obrazu podľa obrazu (PBP)
Súlad s HDR10
DisplayHDR™ 1000
Prepínač KVM
Inteligentný senzor (senzor okolitého svetla, senzor detekcie človeka)
Prepínanie v rovine
Podsvietenie: Mini-LED (s miestnym stmievaním 1152 zón)
Uhlopriečka [palce]: 31,5"
Rozlíšenie: 3840 x 2160
Rozstup bodov [mm]: 0,182
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 650 cd/m2 (typický) / 1200 cd/m2 (špičkový)
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (normálny režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 1,07 miliardy
Reproduktory: Nie
Konektory:
USB-C® 3.2 Gen 2 (USB upstream), 1x USB4® (USB upstream), 4x USB 3.2 Gen 2 (1x BC1.2, USB downstream), 1x USB-C 3.2 Gen 2 (až 15W, USB downstream)
Video konektor:
2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4, 1x DP 1.4 Out, 1x USB 4 (40Gbps)
Sieťové pripojenie:
1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M)
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 32 W
Trieda energetickej účinnosti: G
Podporuje montáž VESA 100 x 100 mm
Naklonenie monitora: Naklonenie, otočenie, otočný stojan, nastavenie výšky
Farba: Havrania čierna
Rozmery (so stojanom):
Najnižšia poloha: 714,2 x 234,9 x 456,6 mm
Najvyššia poloha: 714,2 x 234,9 x 609 mm
Rozmery (bez stojana): 714,2 x 78,9 x 430,9 mm
Hmotnosť [kg]: 7,6 kg/ 10,5 kg
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision/ThinkVision_P32pz_30?M=63E5GAT2EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28"–32" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| EAN: | 0196804351018 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 31,5 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 650 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 714 |
| Hĺbka [mm]: | 79 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet USB-C: | 1 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| USB4 (USB-C): | Áno |
| Energetická trieda: | G |
| Pomer strán: | 16:9 |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Hmotnosť [kg]: | 10,5 |
| Výška [mm]: | 431 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Počet USB4 (USB-C): | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
