Lenovo ThinkVision P27h-30 - 27" (63A1GAT1EU)
Kód: 9999750



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ThinkVision P27h-30Tento 27" LED monitor ponúka rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov. Má dobu odozvy 4 ms, kontrastný pomer 1000:1 a jas 350 cd/m2. Vďaka použitiu technológie IPS sa dosahujú široké pozorovacie uhly 178° horizontálne aj vertikálne. K dispozícii sú štyri porty USB 3.0, port Ethernet RJ-45 a dva porty USB-C. Vďaka technológii Daisy Chain možno k počítaču jednoducho pripojiť viac monitorov pomocou jediného kábla. Integrovaný prepínač KVM umožňuje ovládať dve zariadenia pripojené k monitoru pomocou jedinej klávesnice a myši. Poteší vás aj výškovo nastaviteľný stojan a funkcia Pivot, ktorá umožňuje otočiť obrazovku o 90°.
Kábel USB a USB-C je súčasťou balenia.
ZÁKLADNÉ ŠPECIFIKÁCIE
Typ panela:IPS
Diagonála:27"
Pomer strán: 16:9
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Kontrastný pomer: 1000:1
Čas odozvy: 4 ms
Rozhrania: 1x HDMI, 1x vstup DisplayPort, 1x výstup DisplayPort, 2x USB-C 3.2 Gen1, 4x USB 3.2 Gen1 (USB 3.0), 1x RJ-45, 1x výstup na slúchadlá
Farba: čierna - sivá
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25"–27" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10.2 kg |
| EAN: | 196379715147 |
| Hmotnosť [kg]: | 7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 5 |
| Výška [mm]: | 535 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 612 |
| Hĺbka [mm]: | 204 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 27 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Energetická trieda: | F |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
