Lenovo ThinkVision P24Q-40 (64B2GAT1EU)
Kód: 176863
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ThinkVision P24Q-4023.8"
120Hz
Čas odozvy 4 ms
Typ obrazovky: In-Plane Switching (IPS)
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 2560 × 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,2058
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 48 až 120
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: antireflexný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms GtG (extrémny režim) / 6 ms GtG (typický režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Konektory USB:
1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream)
3x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2, USB downstream)
1x USB-C® (USB 5Gbps, 15W PD, USB downstream)
Video konektory:
1x HDMI® 2.1 TMDS
1x DP 1.4 (HBR2)
1x výstup DP 1.4
Sieťové konektory:
Nie
Napájanie: Integrované
Spotreba energie (typická / maximálna) [W]: 12W / 65W
Montáž na stenu: VESA 100x100 mm
Naklonenie monitora: Naklonenie, otočenie, otočenie, nastaviteľná výška
Farba: Havrania čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxHxV mm): 539,8 x 190,0 x 350,8-505,8 mm
Hmotnosť [kg]: 7,6
Záruka: 3 roky
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision_P24Q_40?M=64B2GAT1EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.56 kg |
| EAN: | 198156604378 |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Synchronizácia obrazu: | AMD FreeSync, Adaptívna synchronizácia |
| Hmotnosť [kg]: | 7,6 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 3 |
| Kontrast: | 1500:1 |
| Energetická trieda: | C |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Šírka [mm]: | 539,8 |
| Hĺbka [mm]: | 190 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Výška [mm]: | 505,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQXGA (2560 x 1600) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
