Lenovo ThinkVision P24h-30 (63B3GAT6EU)
Kód: 166617
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HDR10Slot na zámok Kensington
Vedenie káblov
Typ obrazovky: Prepínanie v rovine
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8
Rozlíšenie: 2560 x 1440
Rozstup bodov [mm]: 0,205 mm
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-Glare:
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim), 6 ms (normálny režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178/178
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: Nie - voliteľná podpora
Konektory:
Video signál
1 x USB Type-C Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
1 x HDMI 2.0
1 x DP 1.4
1 x výstup DP
Zvukový signál
1 x zvukový výstup (3,5 mm)
Rozbočovač USB
Ethernet (10M/100M/1000M)
USB Upstream
1 x USB 3.2 Gen 1 (pomocou USB Type-C)
USB Downstream
4 x USB 3.2 Gen 1 (1 x BC1.2)
Napájanie: interné, AC 100 až 240 V (50-60 Hz)
Spotreba energie [W]: 27 W
Pohotovostný režim [W]: 0,5 W
Montáž na stenu: 100 x 100 mm
Naklonenie monitora:
Náklon: -5° / 23,5°
Natočenie: -45° / 45°
Nastavenie výšky: 155 mm
Otáčanie: -90° / 90°
Farba: čierna/červená
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539,5 x 503,8 x 199,7 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 539,5 x 323,7 x 46,5 mm
Hmotnosť [kg]: 3,8 kg/ 5,7 kg
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 3 roky Výmena
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision/ThinkVision_P24h_30?M=63B3GAT6EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.3 kg |
| EAN: | 196380976834 |
| Číslo portu displeja: | 2 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,7 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Výška [mm]: | 503,8 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | WQHD (2560 x 1440) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Jas [cd/m2]: | 300 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 539,5 |
| Hĺbka [mm]: | 199,7 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Povrch displeja: | antireflexné |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Energetická trieda: | G |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Výstup na slúchadlá: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
