Lenovo ThinkVision E24-30 23,8" (63EDMAT2EU)
Kód: 154965
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Drobná, nano podporaTyp obrazovky: Prepínanie v rovine
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 23,8"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,275
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 100 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (normálny režim) / 14 ms (vypnutý režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory: 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA
Napájanie: integrované
Spotreba energie [W]: 12 W
Upevnenie na stenu: VESA 100 x 100 mm
Stojan s možnosťou naklonenia, otočenia, natočenia, nastavenia výšky
Farba: čierna Havran
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm):
539,4 x 178,6 x 342,2 mm
539,4 x 178,6 x 497,2 mm
Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 539,4 x 322 x 46 mm
Hmotnosť [kg]: 3,1 kg/ 4,7 kg
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision/ThinkVision_E24_30?M=63EDMAT2EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23"–24" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 0197528713021 |
| Energetická trieda: | C |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 4,7 |
| Výška [mm]: | 322 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 100 |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1300:1 |
| Šírka [mm]: | 539 |
| Hĺbka [mm]: | 46 |
| Čas odozvy [ms]: | 4 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 23,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
