Lenovo ThinkVision E20-30 19,5" (62F7KAT4EU)
Kód: 9999770
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkVision E20-30Velikost displeje 19.5"
Zobrazovací oblast 432.96x238.05 mm
Panel TN
Poměr stran 16:9
Rozlišení 1600x900
Rozteč pixelů 0.271x0.264 mm
Dot/ Pixel na palec 94 dpi
Pozorovací úhly (H / V) 170 / 160
Odezva 2 ms (On) / 5 ms (Off)
Obnovovací frekvence 60 Hz
Svítivost 250 nits
Kontrast (poměr) 1000 : 1
Barevný Gamut 72% NTSC
Matný Ano
Vstupy HDMI, VGA
USB Port Ne
Kamera Ne
Mikrofon Ne
Reproduktory Ne
Spotřeba energie (Typická / Maximální) 12W / 15W
Napájecí Adaptér Integrovaný
Podstavec Naklápěcí stojan
Barva Černá
Šířka ráměčku 15.3 mm
Rozměry se stojanem (VxŠxH) 352.6x464.8x180.4 mm
Hmotnost (se stojanem) 2.5 kg
Kabel Monitoru HDMI
ENERGY STAR Ano
TCO TCO 8.0
EPEAT Silver
Ergonomická certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free
Základní záruka 3 roky
Podpora operačního systému Podpora Windows 7, Windows 10
Technologie Sync Ne
Dodatočné parametre
| Kategória: | 20" a menej |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 196119950937 |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 19,5 |
| Hmotnosť [kg]: | 2,5 |
| Počet VGA: | 1 |
| Výška [mm]: | 352 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | HD (1600 x 900) |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Pomer strán: | 16:9 |
| VGA: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Jas [cd/m2]: | 250 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 464 |
| Hĺbka [mm]: | 180 |
| Čas odozvy [ms]: | 2 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
| Typ displeja: | TN |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
