Lenovo ThinkPad X9-15 G1 sivá (21Q6001VCK)
Kód: 161272
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ThinkPad X9-15 Gen 1
Operačný systém: Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Procesor: Intel Core Ultra 5 228V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-jadro 2,1/4,5 GHz, LPE-jadro 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
Pamäť: 32 GB integrovaná LPDDR5x-8533
Počet slotov (celkový/voľný): (0/0)
Maximálna veľkosť: 32 GB LPDDR5x-8533
Pevný disk: 512GB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 SSD
Sloty pre pevný disk: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 15,3" 2,8K (2880 x 1800) OLED 500 nitov Antireflexný / proti odtlačkom prstov, 100% DCI-P3, 30-120 Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 600, Dolby Vision®
Grafická karta: Intel Arc 130V
Zvuková karta: Intel Arc 130: Cirrus Logic® CS42L43; 2W x 2 woofery a 2W x 2 tweetery, Dolby Atmos®; 2x mikrofón, matica
Webová kamera: UHD 8,0 MP veľký snímač + IR diskrétna, s E-Shutter, ToF snímač, MIPI
Polohovacie zariadenie: TouchPad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB:
USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), vždy zapnuté
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Ďalšie konektory:
1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
Zabezpečenie: Diskrétny bezpečnostný čip s podporou TPM 2.0
Batéria: Integrovaná 80Wh
Napájanie: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Farba: sivá
Materiál: Hliník
Rozmery: 339,55 x 228,5 x 12,9 mm
Hmotnosť: približne 1,4 kg
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X9_15_Gen_1?M=21Q6001VCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 198156195807 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 2,1 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5 228V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 15,3 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 1 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 130V |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Farba: | šedá |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 1,4 |
| Šírka [cm]: | 22 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 5 |
| Výška [cm]: | 1,3 |
| Hĺbka [cm]: | 33 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
