Lenovo ThinkPad X9-14 G1 White (21QA0085CK)
Kód: 178826
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ThinkPad X9-14 Gen 1
Operačný systém: Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jadier - 4P + 4LPE, 8 vlákien, P-jadro 2,2/4,8 GHz, LPE-jadro 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Pamäť: 32 GB integrovaná LPDDR5x-8533
Počet slotov (celkový/voľný): (0/0)
Maximálna veľkosť: 32 GB LPDDR5x-8533
Pevný disk: 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Sloty pre pevný disk: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" 2,8K (2880x1800) OLED 500 nitov Antireflexný / proti rozmazaniu, 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision, dotykový
Grafická karta: integrovaná Intel Arc Graphics 140V
Zvuk: Grafická karta s integrovanou grafickou kartou, grafická karta s integrovanou grafickou kartou, grafická karta s integrovanou grafickou kartou, grafická karta s integrovanou grafickou kartou: Cirrus Logic® CS42L43; 2W x 2 reproduktory Dolby Atmos®; 2x mikrofón, matica
Webová kamera: UHD 8,0 MP s veľkým snímačom + IR diskrétna, s E-Shutter, ToF senzor, MIPI
Polohovacie zariadenie: Haptic TouchPad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: áno
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB:
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Ďalšie konektory:
1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
Zabezpečenie: Diskrétny bezpečnostný čip s podporou TPM 2.0
Batéria: Integrovaná 55Wh
Napájanie: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Farba: Biela
Materiál: Hliník
Rozmery: 311,8 x 212,3 x 6,7 - 17,18 mm
Hmotnosť: približne 1,27 kg
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X9_14_Gen_1_Aura_Edition?M=21QA0085CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.59 kg |
| EAN: | 0199272619208 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Číselná klávesnica: | Nie |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 2,2 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1000 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Farba: | Biela |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Dotykový displej: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 1,27 |
| Šírka [cm]: | 31,18 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 1000 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,67, 1,72 |
| Hĺbka [cm]: | 21,23 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
