Lenovo ThinkPad X9-14 G1 sivý (21QA001XCK)
Kód: 161282
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkPad X9 Gen 1ENERGY STAR® 8.0
Registrované ako EPEAT™ Gold
ErP Lot 6/26
V súlade s RoHS
Certifikát TCO 9.0
Absolvovaný vojenský test MIL-STD-810H
Operačný systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, maximálne Turbo do 4,8 GHz, 12 MB AI PC kategórie Copilot+ PC
Pamäť: 32 GB spájkovaná LPDDR5x-8533 (integrovaná, dvojkanálová)
Počet slotov (celkový/voľný): (0/0)
Maximálna veľkosť: 32 GB
Pevný disk: 2 TB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 SSD
Sloty pre pevný disk: 1:
M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 NVMe®
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" 2,8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3,
30-120 Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 600 Grafická karta: integrovaná
Intel Graphics4-Core iGPUAudio: Integrovaná grafická karta Intel Graphics4-Core iGPU Audio s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek® ALC3306, stereo reproduktory, stereo reproduktory, 2W x2, Dolby
AtmosWebová kamera: UHD 8,0MP väčší snímač + IR diskrétna s E-Shutter, ToF senzor, MIPI
Haptický touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Sieť: nie
Bezdrôtové pripojenie: Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), s
USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Ďalšie porty:
1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
Čítačka odtlačkov prstov: áno
TPM 2.0: áno
Batéria: integrovaná 55 Wh
Napájanie: 65 W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Farba: čierna
Materiál: uhlík a hliník
Rozmery: 311,8 x 212,3 x 17,18 mm
Hmotnosť: 1,27 kg
Záruka: 3 roky Premier Support
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X9_14_Gen_1?M=21QA001XCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Copilot+ PC |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 0198156262400 |
| Dotykový displej: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Hmotnosť [kg]: | 1,27 |
| Šírka [cm]: | 31 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 2048 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Počet TOPs (celkovo): | 47 |
| Farba: | Čierna |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 2048 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,7 |
| Hĺbka [cm]: | 21 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
