Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 10 Grey (21NU0028CK)
Kód: 169643
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkPad X1 2-in-1 Gen 10ENERGY STAR® 8.0
Registrované ako EPEAT™ Gold
ErP Lot 6/26
V súlade s RoHS
Certifikát TCO 9.0
Absolvovaný vojenský test MIL-STD-810H
Operačný systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, maximálne Turbo do 4,8 GHz, 12 MB
Pamäť: 32GB spájkovaná LPDDR5x-8533, MoP pamäť
Počet slotov (celkom/voľných): (0/0)
Maximálna veľkosť: 32 GB
Pevný disk: 2 TB M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0 SSD
Sloty pre pevný disk: 1:
M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 NVMe® Opal 2.0
Optická jednotka: nie
Čítačka pamäťových kariet: nie
Displej: 14" 2,8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, dotykový
Grafická karta: Integrovaná grafika Intel® Arc™ Graphics 140V
Zvuk: Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Realtek® ALC713, stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Webová kamera: UHD 8,0 MP + IR diskrétna s ochranou súkromia, MIPI, počítačové videnie
Haptický touchpad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Sieť: nie
Bezdrôtové pripojenie: Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN: Quectel RM520N-GL, 5G Sub-6 GHz, s
vstavanou kartou eSIM
Porty USB: USB port: 1:
USB: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vždy zapnutý
2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Ďalšie porty:
1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm)
Čítačka odtlačkov prstov: áno
TPM 2.0: áno
Batéria: integrovaná 57Wh
Napájanie: 65 W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Farba: sivá
Materiál: hliník
Rozmery: 312,80 x 217,65 x 16,19-18,3 mm
Hmotnosť: 1,3 kg
Záruka: 3 roky Premier
Odkaz na webovú stránku výrobcu: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X1_2_in_1_Gen_10?M=21NU0028CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 198156491886 |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Hmotnosť [kg]: | 1,3 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Šírka [cm]: | 31,28 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Rozlíšenie displeja [px]: | 2,8K (2880 x 1800) |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Model grafickej karty: | Intel Arc Graphics 140V |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Dotykový displej: | Áno |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 2048 |
| Typ displeja: | OLED |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 14 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Farba: | šedá |
| Konštrukcia: | Otočné stránky |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 2048 |
| Séria procesorov: | Jadro Ultra 7 |
| Výška [cm]: | 1,83, 1,62 |
| Hĺbka [cm]: | 21,77 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| 5G: | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
