Lenovo ThinkPad L13 G6 (21RB000ACK)
Kód: 175290
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝŠKA | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen 5 PRO 215 (6C/12T, 3,2/4,7 GHz, 6 MB L2/16 MB L3) |
| Kategória počítačov s vysokým výkonom | Počítač bez AI |
| NPU | - |
| Grafická karta | Integrovaná grafika AMD Radeon 740M |
| Čipová sada | Platforma AMD SoC |
| Pamäť | 16 GB spájkovaných LPDDR5x-7500 |
| Pamäťové sloty | Pamäť spájkovaná na základnej doske, bez slotu |
| Max. Pamäť | 16 GB spájkovanej pamäte, nie je rozšíriteľná |
| Ukladací priestor | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 SSD |
| Podporované úložisko | 1x disk, až 1 TB M.2 2242 SSD |
| Slot pre úložisko | 1x slot M.2 2242 PCIe 4.0 x4 |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | Zvuk vo vysokom rozlíšení (HD), kodek Realtek ALC3287 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2 W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR hybrid s krytom kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Batérie | Integrovaná 54,7Wh |
| Napájací adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Zobrazenie | 13,3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, DBEF5 |
| Dotykový displej | Nie |
| Klávesnica | Podsvietená, EN/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník (kryt), PC + 40% GF (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 305 x 218 x 17,3 mm (12,0 x 8,58 x 0,68 palca) |
| Hmotnosť | Od 1,21 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64 CZ/SK/EN |
| Dodávaný softvér | Nie |
| CONTINUITY | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Nie |
| Karta SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | 2x USB-A (USB 5Gb/s / USB 3.2 Gen 1), 1x always-on 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm) |
| Voliteľné porty (konfigurované) | 1x čítačka čipových kariet 1x slot na kartu Nano-SIM (modely WWAN) |
| Kábel monitora | Nie |
| ZABEZPEČENIE A OCHRANA | |
| Čítačka SmartCard | Čítačka SmartCard |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Integrovaná v tlačidle napájania |
| Fyzický zámok | Slot na zabezpečenie Kensington Nano, 2,5 x 6 mm |
| Dodatočné zabezpečenie | Kamera IR pre Windows Hello Kryt kamery |
| VALIDITA | |
| Správa systému | DASH |
| SERVICE | |
| Základná záruka | 1 rok v prevádzke |
| Vrátane aktualizácie | 3 roky na mieste |
| ADAPTÁŽ | |
| Vrátane príslušenstva | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified |
| Testy Mil-Spec | Vojenské testy MIL-STD-810H - vyhovel |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.15 kg |
| EAN: | 0199271050620 |
| Model grafickej karty: | AMD Radeon 740M |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 7500 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,7 |
| Typ operačnej pamäte: | LPDDR5x |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 13,3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Číselná klávesnica: | Nie |
| Model procesora: | AMD RYZEN 5 PRO 215 |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Séria procesorov: | Ryzen 5 PRO |
| Výška [cm]: | 1,73 |
| Hĺbka [cm]: | 21,8 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 2 |
| Výrobca grafických čipov: | AMD |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Hmotnosť [kg]: | 1,21 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Šírka [cm]: | 30,5 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Farba: | Čierna |
| Výrobca procesora: | AMD |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
