Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 Black (21SR004NCK)
Kód: 174841
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝŠKA | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, maximálne Turbo do 4,8 GHz, 12 MB |
| Kategória počítačovAI | AI PC |
| NPU | Integrovaný Intel AI Boost, až 12 TOPS |
| Grafická karta | Integrovaná grafika Intel |
| Čipová sada | Platforma Intel SoC |
| Pamäť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pamäťové sloty | 2x slot SO-DIMM DDR5-5600, kompatibilný s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 64 GB DDR5-5600 |
| Ukladací priestor | 512 GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 SSD |
| Podporované úložisko | Až 2x disk, 2x M.2 SSD - M.2 2242 SSD do 1 TB - M.2 2280 SSD do 1 TB |
| Slot pre úložisko | 2x slot M.2 - 1x slot M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - 1x slot M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | Zvuk s vysokým rozlíšením (HD), kodek Senary SN6147 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2 W x2, Dolby Atmos, zvuk HARMAN |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s krytom kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Batérie | 64Wh |
| Napájací adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Zobrazenie | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Dotykový displej | Nie |
| Klávesnica | Podsvietená, EN/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník (kryt), hliník (telo) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 356 x 249 x 10,1/17,05 (predná/zadná časť), 21,15 (maximálne) mm |
| Hmotnosť | Od 1,63 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný softvér | Nie |
| CONTINUITY | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | Nie |
| Karta SIM | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), stále napájaný 1x USB-C (USB 20 Gb/s / USB 3.2 Gen 2x2), s USB PD 3.1 a DisplayPort 1.4 1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.1 a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Kábel monitora | Nie |
| ZABEZPEČENIE A OCHRANA | |
| Čítačka SmartCard | Nie |
| Bezpečnostný čip | Povolený diskrétny TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Dotykový štýl, integrovaný v tlačidle napájania |
| Fyzický zámok | Slot na zabezpečenie Kensington Nano, 2,5 x 6 mm |
| Dodatočné zabezpečenie | Kamera IR pre Windows Hello Nálepka na kameru |
| VALIDITA | |
| Správa systému | Non-vPro |
| SERVICE | |
| Základná záruka | 1 rok v prevádzke |
| Vrátane aktualizácie | 3 roky na mieste 1 rok Premier na mieste |
| Členstvo | |
| Vrátane príslušenstva | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ďalšie certifikáty | TÜV Rheinland Low Blue Light (softvérové riešenie) |
| Testy Mil-Spec | Vojenské testy MIL-STD-810H - vyhovel |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.77 kg |
| EAN: | 0198158768528 |
| Model grafickej karty: | Grafika Intel |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 5600 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 4,8 |
| Typ operačnej pamäte: | SO-DIMM DDR 5 |
| Trackpoint: | Áno |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka displeja [palce]: | 16 |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 1 |
| Počet TOPs (celkovo): | 12 |
| Farba: | Čierna |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 5 225U |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FHD+ (1920 x 1200) |
| Hmotnosť [kg]: | 1,63 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 1 |
| Šírka [cm]: | 35,6 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Názov NPU: | Intel AI Boost |
| Počet jadier procesora: | 12 |
| Webová kamera: | Áno |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Číselná klávesnica: | Áno |
| Séria procesorov: | Core 5 |
| Výška [cm]: | 2,1 |
| Hĺbka [cm]: | 24,9 |
| Počet HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Počet Thunderbolt 4 (USB-C): | 1 |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| HDMI: | Áno |
| Thunderbolt 4 (USB-C): | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Port RJ-45 (LAN): | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
