Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 22 Gen 5 (12N8GAT1EU)
Kód: 120938
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ThinkCentre Tiny-In-One 22 Gen 5Integrovaný mikrofón
Podpora Tiny
Prepínač KVM
Prirodzené nízke modré svetlo
Podpora Lenovo® ThinkColour (Lenovo Display Control Center)
Prepínanie v rovine
Podsvietenie: WLED
Uhlopriečka [palce]: 21,5"
Rozlíšenie: 1920 x 1080
Rozstup bodov [mm]: 0,248
Obnovovacia frekvencia [Hz]: 60 Hz
Pomer strán: 16:9
Povrch displeja: Anti-glare:
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Čas odozvy [ms]: 4 ms (extrémny režim) / 6 ms (typický režim)
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178° / 178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Reproduktory: 3 W x 2
Port USB: 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream)
Video konektor: 1x DP 1.2, 1x HDMI® 1.4
Napájací adaptér: 90 W
Spotreba energie [W]: 13,4 W
Podporuje montáž VESA 100 mm
Stojan s možnosťou naklápania, otáčania, otáčania a nastavenia výšky
Farba: Čierna
Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 512,3 x 489,3 x 207,6 mm
Hmotnosť [kg]: 5,5 kg
Certifikát TCO: Áno
Záruka: 36 mesiacov.
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_Tiny_In_One_22_Gen_5?M=12N8GAT1EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21"–22" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 196804375465 |
| Energetická trieda: | D |
| Povrch displeja: | matný |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Integrovaná kamera: | Áno |
| DisplayPort: | Áno |
| Pivot: | Áno |
| VESA (rozmer): | 100 × 100 mm |
| Rozlíšenie displeja [px]: | FullHD (1920 × 1080) |
| Integrované reproduktory: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 5,5 |
| Výška [mm]: | 489 |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 60 |
| Číslo portu displeja: | 1 |
| Typ displeja: | IPS |
| Uhlopriečka obrazovky [palce]: | 21,5 |
| HDMI: | Áno |
| Nástenný držiak (VESA): | Áno |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Šírka [mm]: | 512 |
| Hĺbka [mm]: | 207 |
| Čas odozvy [ms]: | 6 |
| Typ obrazovky: | Rovná |
| Počet HDMI: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
