Lenovo ThinkCentre Neo 50t G5 Tower (12UD001WCK)
Kód: 171044
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝŠKA | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-14700, 20C (8P + 12E) / 28T, maximálne turbo až 5,4 GHz, jadro P 2,1 / 5,3 GHz, jadro E 1,5 / 4,2 GHz, 33 MB |
| Grafická karta | Integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 770 |
| Čipová sada | Čipová súprava Intel B760 |
| Pamäť | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600 |
| Pamäťové sloty | 2x slot DDR5 UDIMM, dvojkanálový |
| Max. Pamäť | Až 64 GB DDR5-5600 |
| Ukladací priestor | 512 GB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 SSD |
| Podporované úložisko | Až 3x disky, 1x 3,5" HDD +1x 2,5" HDD + 1x M.2 SSD - 3,5" HDD do 2 TB - M.2 SSD do 1 TB |
| Čítačka kariet | Čítačka kariet 3 v 1 |
| Optická mechanika | DVD±RW |
| Audio čip | Zvuk vo vysokom rozlíšení (HD), kodek Realtek ALC623-CG |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájací zdroj | 260W 85% |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB klávesnica Calliope, čierna, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Mouse, čierna |
| Rozširujúce sloty | 1x PCIe 3.0 x16, plná výška, dĺžka ? 233,6 mm, výška ? 117,5 mm 1x PCIe 3.0 x1, full-height, dĺžka ? 185 mm, výška ? 100 mm 2x sloty M.2 (1x WLAN, 1x SSD) |
| Farba | Šasi: čierne, rám: sivý |
| Základňa | Nie |
| Prístup bez strojov | Ano |
| Výkon | Veža (13,6 l) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 145 x 294 x 340 mm |
| Hmotnosť | O 5,6 kg |
| KONŠTRUKCIA | |
| Ethernet | RTL8111K, 1x RJ-45 |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Predné porty | 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s 15W nabíjaním 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm) 1x mikrofón (3,5 mm) |
| Zadné porty | 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x podpora Smart Power On 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x linkový výstup (3,5 mm) |
| Voliteľné zadné porty (konfigurované) | Nie |
| Kábel monitora | Nie |
| OCHRANA A BEZPEČNOSŤ | |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0, certifikovaný TCG |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie je čítačka odtlačkov prstov |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington, 3 x 7 mm |
| Chytrá spona na káble | Nie |
| Spínač narušenia šasi | Spínač narušenia šasi |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1 rok v prevádzke |
| Vrátane aktualizácie | 3 roky na mieste |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | RoHS / WEEE / REACH TCO Certifikát 9.0 |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.67 kg |
| EAN: | 198154043544 |
| Port RJ-45: | Áno |
| USB 2.0 (USB-A): | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Optická mechanika: | Áno |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Výstup VGA: | Áno |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Maximálna frekvencia procesora [GHz]: | 5,3 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 2,1 |
| Počet výstupov HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 512 |
| Použitie: | Pracovné a kancelárske počítače, Domáce počítače |
| Počet PCI-Express ×1: | 1 |
| Farba: | Čierna, šedá |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
| Typ operačnej pamäte: | DDR5 |
| Model procesora: | intel Core i7-14700 |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Wi-Fi: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| Výstup HDMI: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ dizajnu: | Stolný počítač |
| Zdroj [W]: | 260 |
| Počet slotov M.2: | 2 |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 5600 |
| Počet USB 2.0 (USB-A): | 4 |
| Počet výstupov DisplayPort: | 1 |
| Počet obsadených slotov RAM: | 1 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 16 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 4 |
| Počet PCI-Express ×16: | 1 |
| Grafický čip: | Grafická karta Intel UHD Graphics 770 |
| Cache procesoru [MB]: | 33 |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Kapacita SSD [GB]: | 512 |
| Počet slotov RAM: | 2 |
| Počet výstupov VGA: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
