Lenovo ThinkCentre M70q G6 Tiny (13A4000VCK)
Kód: 175949
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 80.00€

Ľudský prístup
Každú objednávku riešime poctivo, nie "na páse".

Rýchle doručenie
Objednávky doručujeme do 48 hodín

Záruka spokojnosti
Spokojnosť je u nás na prvom mieste.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝŠKA | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265T, 20C (8P + 12E) / 20T, maximálne Turbo do 5,3 GHz, 30 MB |
| Kategória počítačovAI | AI PC |
| NPU | Integrovaný Intel AI Boost, až 13 TOPS |
| Grafická karta | Integrovaná grafika Intel |
| Čipová sada | Čipová súprava Intel Q870 |
| Pamäť | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pamäťové sloty | 2x slot DDR5 SO-DIMM, kompatibilný s dvoma kanálmi |
| Max. Pamäť | Až 64 GB (2x 32 GB DDR5 SO-DIMM) |
| Ukladací priestor | 1TB M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal SSD |
| Podporované úložisko | Až 2 disky, 2x M.2 2280 SSD, každý až 2 TB |
| Čítačka kariet | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Audio čip | High Definition (HD) Audio, kodek Realtek ALC233VB alebo Conexant CX11771 |
| Reproduktory | 2Wx1 |
| Napájací zdroj | 135W 90% adaptér |
| DESIGN | |
| Klávesnica | Tradičná klávesnica USB, čierna, CZ/SK |
| Myš | USB myš Calliope, čierna |
| Vyberateľná poloha | Nie |
| Rozširujúce sa sloty | 3x sloty M.2 (1x WLAN, 1x SSD) |
| Farba | Čierna |
| Základ | Nie |
| Krúžok adaptéra | Nie |
| Bez skrutiek podvozku | Bezhlavé podvozkové skrutky |
| Prášny filter | Nie |
| Montáž | Montáž VESA |
| IO Box | Nie |
| Výkon | Malý (1 l) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 179 x 182,9 x 36,5 mm |
| Hmotnosť | Okolo 1,18 kg |
| KONCENTRÁCIA | |
| Ethernet | Integrovaný 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3, vPro |
| Predné porty | 1x USB-C (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), len prenos dát 2x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), 1x stále napájanie a 5V@2.1A nabíjanie 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón (3,5 mm) |
| Voliteľné predné porty (konfigurované) | Nie |
| Zadné porty | 2x USB-A (USB 10Gb/s / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (USB 5Gb/s / USB 3.2 Gen 1), 1x podpora inteligentného zapnutia 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4a (HBR2) 1x Ethernet (GbE RJ-45) |
| Voliteľné zadné porty (konfigurované) | Nie |
| ZABEZPEČENIE A OCHRANA | |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0, certifikovaný TCG |
| Čítačka odtlačkov prstov | Žiadna čítačka odtlačkov prstov |
| Fyzický zámok | Bezpečnostný slot Kensington, 3 x 7 mm |
| Vypínač narušenia šasi | Vypínač narušenia šasi |
| VALIDITA | |
| Správa systému | Intel vPro Enterprise |
| SERVICE | |
| Základná záruka | 1 rok na mieste |
| Vrátane aktualizácie | 3 roky na mieste |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 9.0 Súlad s normou RoHS Certifikát TCO 10.0 |
| Testy Mil-Spec | Vojenské testy MIL-STD-810H - vyhovel |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný softvér | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné a kancelárske |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.7 kg |
| EAN: | 198158179652 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Cache procesoru [MB]: | 30 |
| Počet jadier procesora: | 20 |
| Formát puzdra: | Mikro veža |
| Kapacita SSD [GB]: | 1000 |
| Počet slotov RAM: | 2 |
| Maximálna frekvencia procesora [GHz]: | 5,2 |
| Frekvencia procesora [GHz]: | 1,5 |
| Typ operačnej pamäte: | SO-DIMM DDR 5 |
| Počet výstupov HDMI: | 1 |
| Počet USB-C: | 1 |
| Celková kapacita pamäte [GB]: | 1000 |
| Použitie: | Pracovné a kancelárske počítače |
| Počet USB 3.1 (USB-A): | 4 |
| Model procesora: | Intel Core Ultra 7 265T |
| USB 3.0 (USB-A): | Áno |
| Typ skladovania: | SSD |
| Výrobca grafických čipov: | Intel |
| Typ grafickej karty: | Integrovaná stránka |
| Zdroj [W]: | 135 |
| Počet slotov M.2: | 2 |
| Pracovná frekvencia pamäte [MHz]: | 5600 |
| Počet výstupov DisplayPort: | 1 |
| Počet obsadených slotov RAM: | 2 |
| Veľkosť operačnej pamäte [GB]: | 32 |
| Počet USB 3.0 (USB-A): | 2 |
| Grafický čip: | Grafika Intel UHD |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| Výstup HDMI: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Typ dizajnu: | Stolný počítač |
| Port RJ-45: | Áno |
| USB-C: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Výstup na slúchadlá 3,5 mm: | Áno |
| USB 3.1 (USB-A): | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Výstup DisplayPort: | Áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
